Start
Leśne Harce Zastępów "Na szlaku przygody"
Redaktor: Joanna Stompel   
22.04.2010.

Jeżeli nie macie jeszcze planów na pierwszy czerwcowy weekend, zapraszamy was do udziału w Leśnych Harcach Zastępów "Na szlaku przygody" organizowanych przez Hufiec Łódź-Polesie. Już od dwudziestu lat zastępy z całej Polski spotykają się na tej imprezie, aby móc wziąć udział w wielu ciekawych grach i zajęciach. LHZ to świetna okazja do spotkania harcerzy z wielu hufców, zdobycia nowych doświadczeń, przeżycia ciekawej przygody oraz zmierzenia się z innymi zastępami. Dla waszego zastępu jest to także możliwość lepszego zgrania się.

Czytaj całość
 
Konferencja Wędrownicza
Redaktor: Krzysztof Koziński   
14.04.2010.
W imieniu organizatorów zapraszam wszystkich zainteresowanych na Konferencję Wędrowniczą organizowaną przez Namiestnictwo Wędrownicze Hufca Łódź Polesie, której celem będzie wymiana doświadczeń oraz poglądów na temat wędrownictwa, a także spotkanie z naszym gościem specjalnym. Szczegóły poniżej:

GDZIE: gmach Hufca Łódź Polesie przy ul. Pogonowskiego 83 w Łodzi

KIEDY: 22 maja 2010r.
Czytaj całość
 
Kurs Kadr Obozów
Redaktor: Magdalena Pilarska   
28.03.2010.

Hufcowy Zespół Kadry Kształcącej serdecznie zaprasza na KURS KADR OBOZÓW, który odbędzie się 15 maja 2010 r. w siedzibie Hufca. Zajęcia potrwają od 8.30 do 20.00. Kurs skierowany jest do osób, ktore podczas najbliższej Harcerskiej Akcji Letniej będą kadrą podobozu/ obozu. Posiadanie zaświadczenia o ukończeniu tego kursu jest warunkiem, który należy spełnić by móc pełnić tego typu funkcję.

29 kwietnia 2010r. upływa termin zgłoszeń na kurs. Maile należy słać do szefa tego przedsięwzięcia zacnego czyli Aleksandry Wietechy - wietechaa@gmail.com w tytule piszą: Kurs kadr obozów.

 
Zastęp. Tu tkwi tajemnica sukcesu
Redaktor: Joanna Stompel   
11.04.2010.

Jesteś zastępowym? Prowadzisz zbiórki? Chcesz się rozwijać, być coraz lepszym? Jeśli tak, warsztaty dla zastępowych są właśnie dla Ciebie.

Warsztaty rozpoczną się 23 kwietnia o 18.00 i zakończą 24 kwietnia o 13.00, będą odbywały się w hufcu.

Zgłoszenia należy wysyłać do 19 kwietnia (poniedziałek) na adres zastepowi@gmail.com, podając imię, nazwisko, drużynę, datę urodzenia, czas pełnienia funkcji zastępowego. Także do 19 kwietnia należy wpłacić 5 zł do hufca lub do którejś z nas.

Czytaj całość
 
Warsztaty Doszkalające - ANTYDYSKRYMINACJA
Redaktor: Kasia Subko   
14.04.2010.

Drodzy Wędrownicy!

(członkowie drużyn i patroli wędrowniczych, przyboczni, drużynowi, instruktorzy)

Serdecznie zapraszamy Was na drugą część Warsztatów Doszkalających na temat Antydyskryminacji. Ze względu na uroczystości pogrzebowe ofiar sobotniej tragedii, które będą odbywać się w niedzielę, zdecydowałyśmy się podzielić ten warsztat na dwie części.

Czytaj całość
 
««  start « poprz. 31 32 33 34 35 36 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 481 - 495 z 540

Logowanie

Czy wiesz, że...

Rosyjski elektryk z miasta Wołogdy przez całą dobę chodził z nożem w plecach nie zauważając tego?


Strony drużyn

12 ŁDH

Gościmy

Odwiedza nas 9 gości

Licznik odwiedzin

Dziś81
Tydzień441
Miesiąc4768
Całość (od stycznia '08)669266