Start
Konferencja Trenerów Organizacji Pozarządowych TOP
Redaktor: Joanna Stompel   
27.03.2014.

Zespół Kadry Kształcącej "Wierchy" ZHP Chorągwi Krakowskiej przygotowuje niecodzienne wydarzenie. 12 kwietnia w Krakowie odbędzie się Konferencja Trenerów Organizacji Pozarządowych „TOP”. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych kształceniem! Jest to okazja na porównanie systemów i standardów szkoleń w różnych organizacjach. Podczas konferencji prezentowane będą najlepsze praktyki szkoleniowe funkcjonujące w ZHP i innych NGO. To szansa na rozszerzenie horyzontów poprzez poznanie technik działania innych organizacji! Nie zabraknie Specjalistów z Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, Stowarzyszenia Wiosna, Projektu KORBA, Board of European Students of Technology (BEST) i Stowarzyszenia Trenerów Organizacji Pozarządowych, a także kształceniowców ze Związku Harcerstwa Polskiego. Ale to nie wszystko, czekamy na potwierdzenia z kolejnych organizacji! Robimy wszystko, by ta konferencja była wydarzeniem różnorodnym i stanowiła źródło nowych inspiracji! Po więcej informacji zapraszamy na stronę www.top2014.krakowska.zhp.pl
 „Z nami osiągaj szczyt kształcenia”

Do zobaczenia!
Komitet Organizacyjny Konferencji

 
Upowszechnianie dorobku instruktorskiego
Redaktor: Maria Nowicka   
23.03.2014.

W listopadzie 2012 roku został powołany Wydział Inspiracji i Poradnictwa GK ZHP, którego celem jest przede wszystkich promowanie osiągnięć poszczególnych instruktorów, w tym materiałów wypracowanych w ramach prób na stopnie instruktorskie oraz odznaki kadry kształcącej i programowej.

Czytaj całość
 
Składki członkowskie
Redaktor: Joanna Stompel   
20.03.2014.

Przypominamy, że od tego roku składki są naliczane kwartalnie, dlatego zachęcamy do zaktualizowania danych w elektronicznym systemie ewidencji e.zhp.pl oraz do zapłacenia składek do końca marca. Ponadto, na podstawie stanu liczebnego na koniec I kwartału zostanie ustalona liczba delegatów z naszego hufca na zjazd chorągwi (który odbędzie się w październiku). W razie problemów z ewidencją proszę o kontakt: organizacja@zhpwidzew.pl.

 
1%
Redaktor: Joanna Stompel   
19.03.2014.

Nie macie z czego finansować swoich działań? Macie pomysł na świetny biwak, rajd, ale brakuje Wam pieniędzy na jego zorganizowanie? Zadbajcie o pozyskanie funduszy z 1%. Każdy rozliczając swój podatek za zeszły rok, może przekazać 1% kwoty na wybraną organizację pożytku publicznego. ZHP do nich należy! Namówcie znajomych, rodziców, przyjaciół drużyny, by przekazali swój 1% na Waszą jednostkę!

Jak przekazać 1%: www.1procent.zhpwidzew.pl

Aby dotrzeć do większej ilości osób, zamów zindywidualizowaną ulotkę 1% dla swojej drużyny! Zrób to poprzez formularz: www.tnij.com/jedenprocent.

 
Posiedzenie KSI
Redaktor: Joanna Stompel   
17.03.2014.

Najbliższe posiedzenie Komisji Stopni Instruktorskich odbędzie się 14 kwietnia. Konsultacje odbędą się 31 marca i poprowadzi je phm. Karolina Brzezińska. Próby lub podsumowania prób prosimy przesyłać do 24 marca na ksi@zhpwidzew.pl. 

 
««  start « poprz. 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 151 - 165 z 539

Logowanie

Czy wiesz, że...

Łysienie przed 30 rokiem życia zmniejsza ryzyko zachorowania na raka prostaty o 39%?


Strony drużyn

12 ŁDH

Gościmy

Licznik odwiedzin

Dziś103
Tydzień256
Miesiąc2567
Całość (od stycznia '08)599290