Start
Bzzzyk 2014
Redaktor: Joanna Stompel   
29.03.2014.

Dziś w Domu Kultury Ariadna odbył się Festiwal Piosenki Harcerskiej "Bzzzyk" 2014. Wszystkim przybyłym dziękujemy za udział i dobrą zabawę! A oto wyniki:

Kategoria harcerska:

I miejsce - 21 Gromada Zuchowa "Plemię rączej strzały"
II miejsce - 8 Wodna Gromada Zuchowa "Kurs Atlantyda"
III miejsce - 5 Gromada Zuchowa "Dzielni Hobbici"

Kategoria łączona (piosenka aktorska, piosenka górsko-morska):

I miejsce - 12 Łódzka Drużyna Harcerska im. Stanisława Konarskiego
II miejsce - 98 Łódzka Drużyna Harcerska "Wędrownicy" im. Jana Krzeptowskiego "Sabały"
III miejsce - 25 Łódzka Drużyna Harcerska "Giewont III" im. mjr. Henryka "Hubala" Dobrzańskiego

Gratulujemy!!!

 
Konferencja Trenerów Organizacji Pozarządowych TOP
Redaktor: Joanna Stompel   
27.03.2014.

Zespół Kadry Kształcącej "Wierchy" ZHP Chorągwi Krakowskiej przygotowuje niecodzienne wydarzenie. 12 kwietnia w Krakowie odbędzie się Konferencja Trenerów Organizacji Pozarządowych „TOP”. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych kształceniem! Jest to okazja na porównanie systemów i standardów szkoleń w różnych organizacjach. Podczas konferencji prezentowane będą najlepsze praktyki szkoleniowe funkcjonujące w ZHP i innych NGO. To szansa na rozszerzenie horyzontów poprzez poznanie technik działania innych organizacji! Nie zabraknie Specjalistów z Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, Stowarzyszenia Wiosna, Projektu KORBA, Board of European Students of Technology (BEST) i Stowarzyszenia Trenerów Organizacji Pozarządowych, a także kształceniowców ze Związku Harcerstwa Polskiego. Ale to nie wszystko, czekamy na potwierdzenia z kolejnych organizacji! Robimy wszystko, by ta konferencja była wydarzeniem różnorodnym i stanowiła źródło nowych inspiracji! Po więcej informacji zapraszamy na stronę www.top2014.krakowska.zhp.pl
 „Z nami osiągaj szczyt kształcenia”

Do zobaczenia!
Komitet Organizacyjny Konferencji

 
Upowszechnianie dorobku instruktorskiego
Redaktor: Maria Nowicka   
23.03.2014.

W listopadzie 2012 roku został powołany Wydział Inspiracji i Poradnictwa GK ZHP, którego celem jest przede wszystkich promowanie osiągnięć poszczególnych instruktorów, w tym materiałów wypracowanych w ramach prób na stopnie instruktorskie oraz odznaki kadry kształcącej i programowej.

Czytaj całość
 
Składki członkowskie
Redaktor: Joanna Stompel   
20.03.2014.

Przypominamy, że od tego roku składki są naliczane kwartalnie, dlatego zachęcamy do zaktualizowania danych w elektronicznym systemie ewidencji e.zhp.pl oraz do zapłacenia składek do końca marca. Ponadto, na podstawie stanu liczebnego na koniec I kwartału zostanie ustalona liczba delegatów z naszego hufca na zjazd chorągwi (który odbędzie się w październiku). W razie problemów z ewidencją proszę o kontakt: organizacja@zhpwidzew.pl.

 
1%
Redaktor: Joanna Stompel   
19.03.2014.

Nie macie z czego finansować swoich działań? Macie pomysł na świetny biwak, rajd, ale brakuje Wam pieniędzy na jego zorganizowanie? Zadbajcie o pozyskanie funduszy z 1%. Każdy rozliczając swój podatek za zeszły rok, może przekazać 1% kwoty na wybraną organizację pożytku publicznego. ZHP do nich należy! Namówcie znajomych, rodziców, przyjaciół drużyny, by przekazali swój 1% na Waszą jednostkę!

Jak przekazać 1%: www.1procent.zhpwidzew.pl

Aby dotrzeć do większej ilości osób, zamów zindywidualizowaną ulotkę 1% dla swojej drużyny! Zrób to poprzez formularz: www.tnij.com/jedenprocent.

 
««  start « poprz. 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 151 - 165 z 540

Logowanie

Czy wiesz, że...

W ramach terroryzującego kraj polowania na czarownice władze Gambii zatrzymały prawie tysiąc osób ?


Strony drużyn

12 ŁDH

Gościmy

Licznik odwiedzin

Dziś60
Tydzień818
Miesiąc3887
Całość (od stycznia '08)668385