Start
Komisja Stopni Instruktorskich zaprasza
Redaktor: Joanna Stompel   
22.05.2014.

Komisja Stopni Instruktorskich zachęca do udziału w konsultacji na dyżurze 5 czerwca 2014 r. od godz. 17.30. Dyżur pełni hm. Piotr Kowalski. Zapraszamy osoby chcące otworzyć lub zamknąć próbę (należy przed konsultacją przesłać roboczą wersję proponowanych zadań próby lub sprawozdania z odbycia próby na adres ksi@zhpwidzew.pl). Zachęcamy zdobywających stopnie instruktorskie w hufcu, o ile chcą się pochwalić wykonywanymi zadaniami, do zapraszania członków komisji w celu unaocznienia, jak przebiega próba, przedyskutowania spraw, rozwiania wątpliwości, uzyskania pomocy w realizacji zadań. Mile widziani są też opiekunowie prób.

Posiedzenie komisji odbędzie się 23 czerwca 2014 r. Kandydatów zapraszamy od godz. 18.30 wraz z opiekunami. Przy otwieraniu i zamykaniu próby niezbędna jest wcześniejsza konsultacja na dyżurze.

 

Logowanie

Czy wiesz, że...

Na Kubie, po groźbą utraty auta, nie wolno wozić prywatnym samochodem nikogo oprócz najbliższej rodziny ?


Strony drużyn

12 ŁDH

Gościmy

Odwiedza nas 1 gość

Licznik odwiedzin

Dziś195
Tydzień407
Miesiąc2639
Całość (od stycznia '08)686879