Start arrow Program arrow Wieści zagraniczne arrow Zaproszenie do udziału w polsko-niemieckim spotkaniu młodzieży
Zaproszenie do udziału w polsko-niemieckim spotkaniu młodzieży
Redaktor: Aleksandra Wietecha   
11.04.2014.

Projekt poświęcony jest tematyce wolności w kontekście wydarzeń 1989 roku: pierwszych wolnych wyborów w Polsce, a w Niemczech upadku muru berlińskiego. W trakcie spotkania uczestnicy będą odkrywać, jakie były motywy działań w przełomowym ’89 roku  i tworząc muzykę zastanawiać się, co dziś oznacza pojęcie wolności dla młodych ludzi.
Oprócz polityczno-historycznych warsztatów, wycieczek i debat na temat wydarzeń roku 1989 oraz pojęcia wolności, na uczestników czekają profesjonalne warsztaty rapu. Na zakończenie spotkania wspólnie stworzona piosenka zostanie nagrana w studio.

Program oraz dalsze informacje odnośnie udziału w spotkaniu znajdują się w załączonej ulotce.
Projekt skierowany jest do młodzieży w wieku od 18 do 23 lat. Koszt udziału wynosi 120 zł.
Zgłoszenia przyjmujemy do 21 kwietnia 2014 roku za pomocą formularza online: http://wiki.dpjw.org/webform/de/node/133.

 

Termin:  12-18 maja 2014  Gdańsk.

W razie pytań prosimy o kontakt z organizatorkami:
Heleną Bernhardt (helena.bernhardt@pnwm.org) i Aleksandrą Pawłowską (aleksandra.pawlowska@dpjw.org).