Start
Biwak Zastępowych
Redaktor: Joanna Stompel   
26.03.2008.

BIWAK ZASTĘPOWYCH
Mamy tylko siebie, wielką mamy moc!

CO? –  warsztaty, zajęcia, gra terenowa, kominek, doskonała zabawa, świetni ludzie – a to wszystko podczas BIWAKU ZASTĘPOWYCH
KTO? – zastępowi oraz tegoroczni uczestnicy kursu zastępowych
KIEDY? – cały weekend 18 – 20 kwietnia 2008 roku
GDZIE? – w Besiekierzu Rudnym
JAK? – autokarem :)
ZA ILE? – 20 zł

Do drużynowych:
Robert Baden-Powell, założyciel skautingu, nie bez przyczyny oparł pracę naszej organizacji na systemie zastępowym. Wielu z nas upatruje w nim głównie dobrego sposobu na podział drużyny na małe grupy. Ale system zastępowy to o wiele więcej – to szkoła charakteru dla harcerzy. Zastępowy, pełniąc swoją funkcję, uczy się odpowiedzialności, nabywa umiejętności przywódcze; harcerze uczą się, jak współpracować w grupie. To system zastępowy tworzy drużynę. Tak więc, żeby twoja drużyna prężnie działała, potrzebujesz dobrych zastępowych – zmotywowanych, chętnych do działania, pełnych energii, pomysłowych. Jak to zrobić? Wyślij swoich funkcyjnych na BIWAK ZASTĘPOWYCH organizowany przez podzespół HZKK ds. zastępowych. Nie przegap takiej okazji!

Do zastępowych:
Nie wiesz, skąd czerpać pomysły na zbiórki? Brak ci motywacji do działania? Chcesz poznać nowych ludzi? Marzysz o świetnej przygodzie? Nic prostszego! Jedź na BIWAK ZASTĘPOWYCH – to trzy dni niezapomnianej zabawy razem z zastępowymi z innych drużyn. Przygotowaliśmy dla was ciekawe zajęcia i warsztaty, fascynującą grę terenową oraz nastrojowy kominek. Podczas biwaku poznasz nowych ludzi i odświeżysz stare znajomości, naładujesz swoje akumulatory pozytywną energią, a głowę napełnisz wieloma pomysłami na zbiórki i pracę twojego zastępu.


Co zabrać?
·    śpiwór, karimatę, piżamę
·    przybory do mycia (szczoteczkę do zębów, pastę, ręcznik i takie tam)
·    jedzenie i picie na cały biwak oraz naczynia i sztućce, i kubek
·    buty na zmianę
·    pełne umundurowanie
·    gitarę (każdy, kto ma i umie złapać kilka chwytów, najlepiej G A h, a jak nie umie, niech ćwiczy) :)
·    zgodę rodziców na udział w biwaku


Na zgłoszenia czekamy pod adresem: zastepowi@gmail.com.
Należy podać:
·    imię i nazwisko
·    wiek
·    drużynę
·    stopień
·    czas pełnienia funkcji zastępowego

Wpłat należy dokonywać w hufcu do 10 kwietnia 2008 roku.

Masz pytania? Napisz do nas: zastepowi@gmail.com lub dzwoń do Marysi: 508-680-222.


Do zobaczenia na biwaku!

dh. Marysia Nowicka
dh. Magda Pilarska
dh. Asia Stompel
dh Michał Drobik
 

Logowanie

Czy wiesz, że...

Władze libańskiego więzienia Roumieh zakazały skazanym nudzenia się w celach? Kiedy zaczynają się nudzić, mają głośno śpiewać, a wtedy organizuje się im zajęcia.


Strony drużyn

12 ŁDH

Gościmy

Licznik odwiedzin

Dziś58
Tydzień816
Miesiąc3885
Całość (od stycznia '08)668383