Start
Biwak Zastępowych
Redaktor: Joanna Stompel   
26.03.2008.

BIWAK ZASTĘPOWYCH
Mamy tylko siebie, wielką mamy moc!

CO? –  warsztaty, zajęcia, gra terenowa, kominek, doskonała zabawa, świetni ludzie – a to wszystko podczas BIWAKU ZASTĘPOWYCH
KTO? – zastępowi oraz tegoroczni uczestnicy kursu zastępowych
KIEDY? – cały weekend 18 – 20 kwietnia 2008 roku
GDZIE? – w Besiekierzu Rudnym
JAK? – autokarem :)
ZA ILE? – 20 zł

Do drużynowych:
Robert Baden-Powell, założyciel skautingu, nie bez przyczyny oparł pracę naszej organizacji na systemie zastępowym. Wielu z nas upatruje w nim głównie dobrego sposobu na podział drużyny na małe grupy. Ale system zastępowy to o wiele więcej – to szkoła charakteru dla harcerzy. Zastępowy, pełniąc swoją funkcję, uczy się odpowiedzialności, nabywa umiejętności przywódcze; harcerze uczą się, jak współpracować w grupie. To system zastępowy tworzy drużynę. Tak więc, żeby twoja drużyna prężnie działała, potrzebujesz dobrych zastępowych – zmotywowanych, chętnych do działania, pełnych energii, pomysłowych. Jak to zrobić? Wyślij swoich funkcyjnych na BIWAK ZASTĘPOWYCH organizowany przez podzespół HZKK ds. zastępowych. Nie przegap takiej okazji!

Do zastępowych:
Nie wiesz, skąd czerpać pomysły na zbiórki? Brak ci motywacji do działania? Chcesz poznać nowych ludzi? Marzysz o świetnej przygodzie? Nic prostszego! Jedź na BIWAK ZASTĘPOWYCH – to trzy dni niezapomnianej zabawy razem z zastępowymi z innych drużyn. Przygotowaliśmy dla was ciekawe zajęcia i warsztaty, fascynującą grę terenową oraz nastrojowy kominek. Podczas biwaku poznasz nowych ludzi i odświeżysz stare znajomości, naładujesz swoje akumulatory pozytywną energią, a głowę napełnisz wieloma pomysłami na zbiórki i pracę twojego zastępu.


Co zabrać?
·    śpiwór, karimatę, piżamę
·    przybory do mycia (szczoteczkę do zębów, pastę, ręcznik i takie tam)
·    jedzenie i picie na cały biwak oraz naczynia i sztućce, i kubek
·    buty na zmianę
·    pełne umundurowanie
·    gitarę (każdy, kto ma i umie złapać kilka chwytów, najlepiej G A h, a jak nie umie, niech ćwiczy) :)
·    zgodę rodziców na udział w biwaku


Na zgłoszenia czekamy pod adresem: zastepowi@gmail.com.
Należy podać:
·    imię i nazwisko
·    wiek
·    drużynę
·    stopień
·    czas pełnienia funkcji zastępowego

Wpłat należy dokonywać w hufcu do 10 kwietnia 2008 roku.

Masz pytania? Napisz do nas: zastepowi@gmail.com lub dzwoń do Marysi: 508-680-222.


Do zobaczenia na biwaku!

dh. Marysia Nowicka
dh. Magda Pilarska
dh. Asia Stompel
dh Michał Drobik
 

Logowanie

Czy wiesz, że...

Amerykański iluzjonista David Blaine wstrzymał oddech na ponad 17 minut, ustanawiając tym samym nowy rekord świata ?


Strony drużyn

12 ŁDH

Gościmy

Odwiedza nas 2 gości

Licznik odwiedzin

Dziś99
Tydzień621
Miesiąc6702
Całość (od stycznia '08)683393