Start arrow Kształcenie arrow Zespół Kształcenia arrow Konferencja Trenerów Organizacji Pozarządowych TOP
Konferencja Trenerów Organizacji Pozarządowych TOP
Redaktor: Joanna Stompel   
27.03.2014.

Zespół Kadry Kształcącej "Wierchy" ZHP Chorągwi Krakowskiej przygotowuje niecodzienne wydarzenie. 12 kwietnia w Krakowie odbędzie się Konferencja Trenerów Organizacji Pozarządowych „TOP”. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych kształceniem! Jest to okazja na porównanie systemów i standardów szkoleń w różnych organizacjach. Podczas konferencji prezentowane będą najlepsze praktyki szkoleniowe funkcjonujące w ZHP i innych NGO. To szansa na rozszerzenie horyzontów poprzez poznanie technik działania innych organizacji! Nie zabraknie Specjalistów z Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, Stowarzyszenia Wiosna, Projektu KORBA, Board of European Students of Technology (BEST) i Stowarzyszenia Trenerów Organizacji Pozarządowych, a także kształceniowców ze Związku Harcerstwa Polskiego. Ale to nie wszystko, czekamy na potwierdzenia z kolejnych organizacji! Robimy wszystko, by ta konferencja była wydarzeniem różnorodnym i stanowiła źródło nowych inspiracji! Po więcej informacji zapraszamy na stronę www.top2014.krakowska.zhp.pl
 „Z nami osiągaj szczyt kształcenia”

Do zobaczenia!
Komitet Organizacyjny Konferencji