Start arrow Aktualności arrow Warsztaty budowania wizerunku w internecie
Warsztaty budowania wizerunku w internecie
Redaktor: Joanna Stompel   
13.03.2014.

Drodzy drużynowi, przyboczni, wędrownicy, instruktorzy! 

22 marca specjalnie dla Was odbędą się warsztaty poświęcone internetowi jako jednemu z podstawowych narzędzi kształtowania wizerunku Was jako członków naszej organizacji. Jego nieograniczony zasięg pozwala na szybkie rozpowszechnianie informacji, stałe ich aktualizowane i dotarcie do każdego odbiorcy. Dlatego tak ważne jest umiejętne wykorzystanie nowoczesnych, internetowych środków public relations, a także promocji własnej osoby. Celem warsztatów będzie zapoznanie Was z metodami budowania internetowego wizerunku.

Warsztat poprowadzi specjalista Małgorzata Maryl.
Miejsce: Budynek Hufca Łódź Widzew
Godzina :10:30- 13:30
Należy zabrać: Laptop

Liczba miejsc ograniczona! Zgłoszenia (imię, nazwisko i numer jednostki) proszę kierować na adres wietecha.aleksandra@gmail.com do piątku 21 marca.