Start arrow Kształcenie arrow Zespół Kształcenia arrow Warsztaty Amnesty International
Warsztaty Amnesty International
Redaktor: Maria Nowicka   
21.01.2014.
Drodzy i Drogie!

Mam przyjemność zaprosić Was na warsztat, który organizuję w ramach współpracy z Amnesty International. Jego tematyka dotyczyć będzie szeroko pojętych praw człowieka oraz prowadzonych obecnie przez Amnesty kampanii na ich rzecz. W ciągu kilku dni wyślę Wam ramowy program warsztatu, zachęcam jednak już teraz do rezerwowania terminów w kalendarzach!

Podstawowe informacje:
 
Kiedy: 1-2 luty (10.00-16.00 z półgodzinną przerwą na lunch we własnym zakresie około godz. 13.00)
Gdzie: siedziba hufca Łódź-Widzew (Piłsudskiego 159, Łódź)
Dla kogo: wszystkich zainteresowanych w wieku przynajmniej wędrowniczym
Zgłoszenia: do 27.01 na adres ksiazek.anna@gmail.com

Pozdrawiam!
Ania Książek