Start arrow Program arrow Informacje kulturalne arrow Lato w teatrze
Lato w teatrze
Redaktor: Maria Nowicka   
10.07.2013.

LATO W TEATRZE / 5-18 sierpnia 2013 / godz. 10:00-16:00 Willa Grohmana, ul. Tylna 9/11, Łódź

Interesujesz się teatrem? Lubisz majsterkować? Marzysz o swobodnym unoszeniu się w powietrzu? Nie masz planów na wakacje?

Poszukujemy 25 osób w wieku 14-19 lat, które chcą spędzić ciekawie czas, poznać nowych ludzi i świetnie się bawić.

Zapraszamy na bezpłatne dwutygodniowe warsztaty, które będą próbą pokonywania prawa grawitacji i poszukiwaniem spełnienia „odwiecznego marzenia człowieka o lataniu”. W pierwszym tygodniu będziemy pracować wspólnie, a w drugim- w trzech grupach: aktorsko-akrobatycznej, muzycznej i scenograficznej. Zajęcia będą prowadzone przez wybitnych instruktorów związanych z Teatrem CHOREA. Grupa muzyczna i scenograficzna przygotuje oprawę spektaklu. Na dwa finałowe pokazy zapraszamy do Willi Grohmana. 

Więcej informacji, zapisy na stronie internetowej Fabryka Sztuki w Łodzi.