Start arrow Program arrow Program - informacje arrow Zakończenie roku harcerskiego
Zakończenie roku harcerskiego
Redaktor: Maria Nowicka   
21.06.2013.

Drodzy Instruktorzy!

Ponownie zapraszamy na zakończenie roku harcerskiego, które odbędzie się 22 czerwca. Hasło wydarzenia to: Hart ducha, siła woli, tężyzna fizyczna! Trzy wartości, które były niezwykle ważne w życiu gen. Mariusza Zaruskiego. Postaci, której imię będziemy hufcem starali się zdobyć w następnym roku harcerskim. Zakończenie odbędzie się w Lesie Wiączyńskim. Rozpocznie się grą dla zuchów i harcerzy. Was zapraszamy na godzinę 14.30, wtedy odbędzie się wspólne zakończenie, rozdanie Widzewskich Bolków, gawęda Komendanta.

Wspólne zakończenie odbędzie się tutaj . Należy wysiąść na przystanku Wiączyń Dolny - Gimnazjum i udać się prostą drogą do lasu. W samym lesie skręcić w pierwszą drogę.