Start arrow Program arrow Program - informacje arrow Zakończenie roku harcerskiego
Zakończenie roku harcerskiego
Redaktor: Maria Nowicka   
03.06.2013.
Zbliża się koniec kolejnego roku harcerskiego, a każdy koniec jest początkiem czegoś nowego. Wybraliśmy wspólnotą hufca, aby naszym działaniom patronował gen. Mariusz Zaruski. Warto lepiej poznać tak wszechstronną postać. 22 czerwca 2013 roku w Lesie Wiączyńskim odbędzie się zakończenie roku harcerskiego. Tego dnia poprzez gry, ćwiczenia, wyzwania będziemy kształtować hart ducha, ćwiczyć siłę woli, budować tężyznę fizyczną. Hart ducha, siła woli, tężyzna fizyczna to trzy wartości którymi kierował się w życiu gen. Mariusz Zaruski.
 
Kiedy: 22 czerwca w godzinach 12.00 - 16.00
Gdzie: Las Wiączyński (Wiączyń Dolny - Gimnazjum). W obie strony będą podstawione autobusy. Autobus będzie odjeżdżał o 11.30 z przystanku Piłsudskiego/Niciarniania i tam będzie wracał, nie można się spóźnić. Trzeba mieć bilety i to aglomeracyjne.

Program:
11.30 - odjazd z przystanku Piłsudskiego/Niciarniana
12.00 - 12.15 Wprowadzenie, wytłumaczenie zasad gry
12.15 - 14.30 Gra terenowa dla gromad i drużyn w Lesie Wiączyńskim, alternatywne zajęcia dla drużynowych
14.30 - 16.00 Podsumowanie roku harcerskiego, w tym rozdanie Widzewskich Bolków i gawęda Komendanta 
17.00 - przyjazd na przystanek Piłsudskiego/Niciarniana

Zapraszamy wszystkich bardzo serdecznie! Dobra zabawa gwarantowana! 
Instruktorów zapraszamy na 14.30.