Start arrow Program arrow Program - informacje arrow Spotkanie programowe
Spotkanie programowe
Redaktor: Maria Nowicka   
28.05.2013.
Spotkanie programowe - podsumowujące obecny rok i planujące przyszłoroczną pracę odbędzie się w hufcu 17 czerwca o godzinie 17.30. Jest to niezwykle ważne spotkanie! Przede wszystkim dlatego, że możecie mieć wpływ na to, co dzieje się w hufcu, wyrazić swoją opinię, podzielić spostrzeżeniami.
Ponadto ruszamy z kampanią bohater, jest przygotowany cały program, system działania, strona internetowa i będzie można się ze wszystkim zapoznać, dopytać, zorientować. 
 
Spotkanie jest obowiązkowe dla wszystkich drużynowych, w uzasadnionych przypadkach możecie przysłać zastępcę. Na pewno z każdej jednostki powinien się ktoś pojawić. Oczywiście na spotkanie zapraszam wszystkich przybocznych, wędrowników, szefów agend, instruktorów oraz osoby zainteresowane programem.