Start arrow Program arrow Program - informacje arrow Ogólnopolski Rajd Wędrowników OFFrajd
Ogólnopolski Rajd Wędrowników OFFrajd
Redaktor: Maria Nowicka   
11.03.2013.
„…Uwierzyliśmy, że doskonałość zarezerwowana jest tylko dla wybranych, dla wielkich gwiazd, a prawda jest taka, że każdy z nas może być doskonały, nie poprzez zaniżanie wymagań, tylko stawianie sobie poprzeczki coraz wyżej, ponieważ doskonałość nie oznacza konkretnego miejsca, nie określa konkretnej osoby, doskonałość jest tam, gdzie chcesz ją znaleźć…”
 
Drodzy wędrownicy!
 
Już po raz trzeci mamy zaszczyt zaprosić Was na OFFrajd. W tym roku macie szansę podjąć wyzwanie dążenia do doskonałości w wybranej przez Was dziedzinie. Cała trudność polega na tym, aby tę dziedzinę dostosować do Waszej drużyny, która składa się z osób, posiadających różne umiejętności. Powinniście zatem wybrać taką, która najbardziej oddaje ducha Waszej grupy i jest Wam najbliższa.
 
Gdzie: Radomsko (woj. łódzkie) i okolice 
Kiedy: 19-21 kwietnia 2013 r. 
Organizatorzy: Wędrownicy i Instruktorzy Hufca ZHP Radomsko
Zgłoszenia: offrajdzgloszenia@o2.pl
Kontakt: www.offrajd.org
www.facebook.com/offrajd