Start arrow Program arrow Informacje kulturalne arrow Łódź Design Festival 2012
Łódź Design Festival 2012
Redaktor: Maria Nowicka   
18.10.2012.

Dzisiaj w Łodzi rozpoczyna się Łódź Design Festival, największe święto designu w Polsce. Festiwal potrwa do 28 października.

Hasło przyświecające tegorocznemu festiwalowi to ŚWIADOMOŚĆ w odpowiedzi na hasło zorganizowane są trzy wystawy. „The Future is stupid” przygotowana przez Svena Ehmanna, „Punkty widzenia – punkty siedzenia” Marii Jeglińskiej i „Kto Ty jesteś?” Agnieszki Jacobson-Cieleckiej i Klary Czerniewskiej.

Oprócz tego w programie całe mnóstwo imprez towarzyszących. Od dzisiaj Łódź żyje designem, przynajmniej do końca października, więc będzie trudno się z nim nie spotkać, jednak może lepiej zrobić to ŚWIADOMIE.

22 października wstęp na festiwal jest darmowy!