Start arrow Wspólnota arrow Klub "Na dechach" arrow Zaproszenie na Dechy
Zaproszenie na Dechy
Redaktor: Joanna Stompel   
13.09.2012.
Szanowni instruktorzy, drużynowi i przyboczni.
Klub na Dechach prowadzony przez KSH Watra rozpoczyna czwarty rok swojego działania. W związku z tym chcielibyśmy zaproponować Wam nowość w menu, jak również zapewnić, że atrakcji na Dechach nie zabraknie. Dla każdego, kto zechce zawitać w klubie, mamy bezpłatną herbatę, przepyszne domowe ciasto, zapiekanki, frytki, tosty oraz inne smakołyki. Niebawem zaczniemy również sprzedaż gofrów. Klub czynny będzie w każdy poniedziałek i czwartek w godzinach 17.30-20.00. Jeśli szukasz miejsca na spotkanie ze swoimi przybocznymi, lub na pogawędki z innymi instruktorami - wybierz Instruktorski Klub Na Dechach.
Zapraszamy serdecznie.

KSH Watra