Start arrow Program arrow Informacje kulturalne arrow Święto Młodości
Święto Młodości
Redaktor: Joanna Stompel   
13.06.2012.

Wielki Jubileuszowy Festyn w Oratorium w sobotę 16 czerwca 2012

90 lat temu Salezjanie przybyli do Łodzi. Przy ul. Wodnej rozpoczęli prowadzenie Szkoły Zawodowej i Oratorium, by młodzież mogła gdzieś spędzać swój wolny czas. W Oratorium mogli rozwijać swoje zainteresowania, tu spotykali przyjaciół i uczyli się, co to znaczy być odpowiedzialnym za drugiego człowieka. Przez 90 lat zmieniały się formy zajęć, ale nie zmienił się cel. Dzisiaj Oratorium jest dla młodych domem, który przygarnia, miejscem wzrostu wiary, szkołą, która uczy i podwórkiem, gdzie spotykają się przyjaciele i żyje się radośnie. Chcesz tego doświadczyć? Przyjdź na wielki festyn jubileuszowy -prawdziwe Święto Młodości - które choć ma 90 lat jest wciąż młode i radosne, i nic się nie zestarzało. Wielki Jubileuszowy Festyn odbędzie się już 16 czerwca w sobotę. Startujemy od godz. 10.00 na boisku przy Oratorium (wejście od ul. Wysokiej 37). Czeka na Ciebie mnóstwo atrakcji: zabaw, konkursów z nagrodami, rozgrywek sportowych, pokazów straży pożarnej i występów. Przyjdź i sam zobacz! Więcej na www.savio.lodz.pl