Start arrow Program arrow Program - informacje arrow Konkurs na pracę naukową dot. harcerstwa
Konkurs na pracę naukową dot. harcerstwa
Redaktor: Maria Nowicka   
19.02.2012.
Minister nauki i szkolnictwa wyższego prof. Barbara Kudrycka objęła patronatem Konkurs na pracę naukową dotyczącą harcerstwa. 
 
Pani minister wyraziła przekonanie, że konkurs będzie „ważnym projektem podkreślającym dorobek kulturowy, naukowy i światopoglądowy ruchu harcerskiego”.  Gratulując cennej inicjatywy, prof. Barbara Kudrycka podkreśliła rolę ZHP „w kształtowaniu postaw młodych  pokoleń Polaków na przestrzeni dziejów”. 
 
Przypominamy, ze do konkursu można zgłaszać prace licencjackie, magisterskie, doktorskie i habilitacyjne dotyczące szeroko rozumianej tematyki harcerskiej. Termin nadsyłania prac upływa 31 lipca 2012 r. Szczegóły konkursu są dostępne w regulaminie konkursu