Start arrow Program arrow Program - informacje arrow Bzzzyk 2012
Bzzzyk 2012
Redaktor: Maria Nowicka   
18.02.2012.

Witajcie!

Jeszcze raz pragniemy Was zaprosić na Bzzzyka 2012! Szykujcie butelki, baniaki, manierki i napełniajcie je wodą, gdyż szykuje się najsuchsza impreza roku, a to za sprawą atrakcji, które dla Was przygotowujemy! Dnia pierwszego będziecie mieli szansę wykazać się ciętością swojego dowcipu na scenie Gali Rozdania Sucharów 2012. Swoją obecność na gali potwierdzają kolejne gwiazdy, na ten moment możemy zdradzić jedynie formację światowej klasy– zespół Big Cyc! Dnia drugiego będziecie mieli okazję uczestniczyć w warsztatach, m.in. tanecznych, sztuk walki, śpiewu oraz muzycznych prowadzonych przez zespół rockowy. Nie zapomnieliśmy o festiwalu piosenki, który odbędzie się wieczorem.

Przypominamy najważniejsze informacje:

DATA: 16-18 marca

KOSZT: 25 zł (35 bez opłaconych składek)

MIEJSCE: Zostanie podane wkrótce

 

Zgłoszenia na maila bzzzyk2012@gmail.com oraz wpłaty do hufca przyjmujemy do 1. marca.

 

Bez Was nie suszymy!

Organizatorzy

12 ŁDW „Wojowie Niepokalani”