Start arrow Program arrow Program - informacje arrow Konferencja Programowa Choragwi Łódzkiej ZHP
Konferencja Programowa Choragwi Łódzkiej ZHP
Redaktor: Maria Nowicka   
14.02.2012.

W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy do udziału w Konferencji Programowej Chorągwi Łódzkiej ZHP „Harcerstwo między pokoleniami”.
Konferencja odbędzie się dnia 25 lutego 2012 r. Małej Sali Obrad Rady Miejskiej w Łodzi przy ulicy Piotrkowskiej 104. Konferencja rozpocznie się o godzinie 10. Podczas konferencji będziemy wspólnie rozmawiać o kierunkach programowych chorągwi na lata 2012-2014. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych rozwojem programu chorągwi ze wszystkich hufców. Warto mieć wpływ, warto rozmawiać. Porozmawiajmy wspólnie! Szczegóły i super szybka rejestracja na stronie konferencji: http://lodzka.zhp.pl/konferencja Zgłoszenia tylko do 22 lutego 2012 r.

W ramach konferencji wygłoszone zostaną referaty:
1. Kierunki programowe Chorągwi Łódzkiej ZHP na lata 2012-2014.
2. Harcerski program wychowawczy w 2012 Europejskim Roku Aktywności Osób
Starszych i Solidarności Międzypokoleniowej.
3. Rola młodych ludzi w kształtowaniu więzi międzypokoleniowych.