Start arrow Program arrow Program - informacje arrow Dzień Myśli Braterskiej
Dzień Myśli Braterskiej
Redaktor: Maria Nowicka   
05.02.2012.

Jest dzień w roku istotny dla każdego z 30 milionów skautów na całym świecie. Dzień kiedy każdy z nas mocniej czuje przynależność do wielomilionowego ruchu skautowego.  Dzień w którym serdecznie myślimy o znajomych skautach, przyjaciołach z innych hufców i drużyn. Dzień w którym szczególnie doceniamy wieloletnie harcerskie przyjaźnie. Ten dzień, to Dzień Myśli Braterskiej. Spotkajmy się i cieszmy nim wspólnie.

Serdecznie zapraszamy drużynowych, przybocznych i instruktorów na Dzień Myśli Braterskiej 20 lutego o godzinie 17.00 w hufcu.

Zaraz po imprezie (18.00), odbędzie się spotkanie dotyczące strategii poświęcone programowi, kształceniu, pracy z kadrą. Spotkanie przeznaczone jest dla drużynowych, instruktorów oraz osób zainteresowanych programem hufca. Przybądźcie proszę, jesteście potrzebni!

Image