Start arrow Program arrow Program - informacje arrow Szkolenie z fundraisingu
Szkolenie z fundraisingu
Redaktor: Adam Dacz   
30.01.2012.
Chcesz pozyskać dodatkową kasę dla drużyny czy szczepu?
Zapraszam na szkolenie z fundraisingu 
 
Centrum Wychowania Morskiego ZHP zaprasza na szkolenie z fundraisingu pod frapującym tytułem: "Pozyskiwanie środków na wspaniałe wyprawy i inne harcerskie awantury", przeznaczone głównie dla członków Kół Przyjaciół Harcerstwa działających przy drużynach i szczepach (choć mile widziani będą także drużynowi i instruktorzy szczepów). 
 
Szkolenie odbędzie się w dniach 14-15 kwietnia 2012 w siedzibie CWM ZHP w Gdyni, ul. Jana Pawła II 5.

W trakcie szkolenia przedstawione będą sposoby pozyskiwania funduszy zewnętrznych na inicjatywy drużyn, a także zasady tworzenia stowarzyszeń lub fundacji służących wspieraniu pracy środowiska tak, aby jego działania stały się bardziej efektywnymi.

Opłata za szkolenie wynosi 30 zł./osobę. 
CWM zapewnia:
organizację szkolenia (trenera, komfortową salę oraz przerwy kawowe)
nocleg w hostelu CWM dla przybywających z daleka (trzeba wziąć śpiwór)

Zgłoszenia będą przyjmowane do dnia 31 marca 2012 na adres e-mail: mprojekty.cwm[at]zhp.pl.
W zgłoszeniu należy podać: imię, nazwisko uczestnika, e-mail, telefon kontaktowy oraz nazwę drużyny/środowiska.

Program zajęć: http://wodniacy.eu/modules/news/article.php?storyid=375