Start arrow Kwatermistrz arrow Potrzeba wsparcia w pracach kwatermistrzowskich
Potrzeba wsparcia w pracach kwatermistrzowskich
Redaktor: Krzysztof Koziński   
20.04.2011.

Moi Drodzy!
Powolnymi krokami zbliżają się wakacje :-), a co za tym idzie potrzeba rozpoczęcia przygotowania Naszych baz do Harcerskiej Akcji Letniej. Dlatego Komenda Hufca i Zespół Kwatremistrzowski organizują 2 wyjazdy – jeden do Jarosławca, a drugi do Zarzęcina podczas których trzeba wykonać wiele prac kwatermistrzowsko – naprawczych.  Oba wyjazdy są bezpłatne (przejazd i wyżywienie oraz miejsce do spania zapewnione)  Wyjazd do Jarosławca 28 kwietnia (na noc), a do Zarzęcina 29 kwietnia (po południu). Powrót z obu wyjazdów przewidywany na 3 maja. Wszystkie niezbędne informacje  w sprawie Jarosławca udzieli  Michał Adamiak, a Zarzęcina Krzysztof Koziński. Czekamy na znak sygnał od Ciebie.

Z poważaniem

Krzysztof Koziński