Start
potrzebna krew
Redaktor: Justyna Rędzikowska   
26.07.2010.
Ostatni czwartek zapisał się w smutno w życiu wielu z nas. W wypadku samochodowym pod Kutnem zginęło czterech harcerzy z hufca Łódź-Śródmieście. Piąty z nich, Ernest Bobeff, który przeżył ten tragiczny w skutkach wypadek potrzebuje krwi. Szczep 58  ŁWDH organizuję w tym celu akcję skierowaną do hufców całej chorągwi.

 

Każdy z nas może mu pomóc. Nie ma znaczenia grupa krwi. Wystarczy udać się do punktu krwiodawstwa i zgłosić chęć oddania krwi na Erniego. Należy podać następujące dane: Ernest Bobeff, pacjent OIOM w Kutnie, następnie odebrać imienne zaświadczenie. W punkcie krwiodawstwa Wasza krew oddana na konkretną osobę z pewnością zostanie odnotowana w bazie danych i tym samym zaświadczenia prawdopodobnie nie będą "zbierane",  niemniej warto ich nie gubić, póki Erni nie wróci do sił. 

O oddanej krwi najlepiej poinformować koordynującego działania związane z wypadkiem, Szymona Ciemnickiego, ciemnicki@o2.pl Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , 504590025.
 

Logowanie

Czy wiesz, że...

W stanie Alabama (USA) zabroniona jest gra w domino w niedzielę ?


Strony drużyn

12 ŁDH

Gościmy

Odwiedza nas 6 gości oraz 1 użytkownik

Licznik odwiedzin

Dziś52
Tydzień1075
Miesiąc4773
Całość (od stycznia '08)612226