Start
potrzebna krew
Redaktor: Justyna Rędzikowska   
26.07.2010.
Ostatni czwartek zapisał się w smutno w życiu wielu z nas. W wypadku samochodowym pod Kutnem zginęło czterech harcerzy z hufca Łódź-Śródmieście. Piąty z nich, Ernest Bobeff, który przeżył ten tragiczny w skutkach wypadek potrzebuje krwi. Szczep 58  ŁWDH organizuję w tym celu akcję skierowaną do hufców całej chorągwi.

 

Każdy z nas może mu pomóc. Nie ma znaczenia grupa krwi. Wystarczy udać się do punktu krwiodawstwa i zgłosić chęć oddania krwi na Erniego. Należy podać następujące dane: Ernest Bobeff, pacjent OIOM w Kutnie, następnie odebrać imienne zaświadczenie. W punkcie krwiodawstwa Wasza krew oddana na konkretną osobę z pewnością zostanie odnotowana w bazie danych i tym samym zaświadczenia prawdopodobnie nie będą "zbierane",  niemniej warto ich nie gubić, póki Erni nie wróci do sił. 

O oddanej krwi najlepiej poinformować koordynującego działania związane z wypadkiem, Szymona Ciemnickiego, ciemnicki@o2.pl Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , 504590025.
 

Logowanie

Czy wiesz, że...

Znudzenie może być bardzo szkodliwe dla zdrowia? Naukowcy brytyjscy odkryli, że osoby, które często się nudzą, umierają znacznie młodziej, niż osoby, które potrafią zorganizować sobie czas


Strony drużyn

12 ŁDH

Gościmy

Odwiedza nas 3 gości

Licznik odwiedzin

Dziś204
Tydzień444
Miesiąc5728
Całość (od stycznia '08)638693