Start arrow Kwatermistrz arrow Biały Bór - kuchnia
Biały Bór - kuchnia
Redaktor: Krzysztof Koziński   
26.05.2010.
W dniu 25 maja br. dh. Krzysztof Koziński i dh. Rafał Szymański spotkali się z wykonawcą remontu kuchni i sanitariatów na terenie Harcerskiej Bazy Obozowej w Białym Borze. Na dzień dzisiejszy zostały wykonane następujące prace: naprawa instalacji i skrzynki elektrycznej, oskrobanie i malowanie ścian w sanitariatach, oskrobanie i malowanie ścian oraz sufitu na holu, w magazynie żywności i magazynie na sprzęt kuchenny w budynku kuchni, zabezpieczenie przed przeciekaniem dachu i położenie nowej papy termo - zgrzewalnej na połowie dachu kuchni. Ustalono następujące prace do wykonania: malowanie sufitów  i położenie paneli w kuchni właściwej, obieralni, przygotowywalni posiłków i magazynie artykułów krótkotrwałych oraz położenie płytek na podłodze w sanitariatach.