Start arrow Kwatermistrz arrow Uruchomienie Stanicy Harcerskiej w Zarzęcinie
Uruchomienie Stanicy Harcerskiej w Zarzęcinie
Redaktor: Krzysztof Koziński   
03.05.2010.
W czasie dwóch weekendów kwietnia Kwatermistrz hufca, Szef Stanicy i Zespół Kwatermistrzowski przygotowywali Stanicę Harcerską w Zarzęcinie do funkcjonowania w miesiącach maj - październik. Zostały wykonane następujące prace: napraw dachu nad chramem, porządkowanie magazynu, czyszczenie i konserwacja dachu magazynu, przejżenie i przeniesienie sprzętu z blaszanego budynku do magazynu, czyszczenie kuchni i boksów za kuchnia, naprawa keji, wymiana desek na keji, wodowanie keji, wodowanie łódek itp. W tym samym czasie rozpoczął się remont umywalni. Została położona nowa wylewka podłogowa, a niebawem zostanie założony nowy dach oraz otynkowane i odmalowane ściany umywalni.