Start arrow Namiestnictwa arrow Zastępowi arrow Warsztaty dla zastępowych
Warsztaty dla zastępowych
Redaktor: Joanna Stompel   
10.04.2009.

Zastanawiasz się, o czym przeprowadzić kolejną zbiórkę zastępu? Chcesz poznać nowych ludzi? Twoja motywacja do działania spada? Czas podładować akumulatory? Chcesz spędzić niesamowity weekend w gronie znajomych w Twoim wieku? A może chcesz wymienić się doświadczeniami z innymi „brązowymi”? Jeżeli na którekolwiek z powyższych pytań odpowiesz: „TAK”, to te warsztaty są właśnie dla Ciebie.

Trzy dni pełne niezapomnianych przygód, dobrej zabawy, interesujących zajęć, świetnej atmosfery - już 24 kwietnia o godz. 18.00 w hufcu Łódź-Widzew (al. Piłsudskiego 159), zupełnie za darmo, dla wszystkich zastępowych oraz uczestników kursu zastępowych. Koniec 26 kwietnia o godz. 10.00.


Na zgłoszenia czekamy pod adresem: zastepowi@gmail.com do 23 kwietnia, nie zwlekajcie!

W mejlu należy podać:
•    imię i nazwisko
•    wiek
•    drużynę
•    stopień
•    czas pełnienia funkcji zastępowego

Na warsztaty należy zabrać:
•    śpiwór, karimatę, piżamę
•    przybory do mycia
•    jedzenie i picie
•    buty na zmianę
•    pełne umundurowanie
•    pieniądze na pizzę (zamówimy w sobotę w ramach obiadu)

Wszelkie pytania należy kierować pod adres: zastepowi@gmail.com
Do zobaczenia!

dh. Marysia
dh. Magda
dh. Asia