Start
Maile ...@zhpwidzew.pl
Autor: phm. Piotr Kowalczewski   
27.04.2008.

I jeszcze jedna informacja techniczna. Jak pewnie się zorientowaliście - w hufcowej domenie funkcjonuje już kilka maili: komisja.rewizyjna@zhpwidzew.pl, skarbnik@zhpwidzew.pl, programowiec@zhpwidzew.pl etc... Nic nie stoi na przeszkodzie (a nawet wręcz przeciwnie, zachęcam do takiego rozwiązania) by pozostałe agendy, gromady i drużyny miały swojego maila (technicznie wygląda to tak jak każdy inny mail w domenie komercyjnej - czyli obsługa jest bardzo prosta).

Tak więc np. 17ldh@zhpwidzew.pl, cwik@zhpwidzew.pl. Aby coś takiego dostać - wystarczy dać mi znać. Korzystając z okazji, zachęcam drużyny i gromady które jeszcze tego nie zrobiły do przeniesienia ich stron na serwer hufca.

pozdrawiam serdecznie :)

 

Logowanie

Czy wiesz, że...

Znudzenie może być bardzo szkodliwe dla zdrowia? Naukowcy brytyjscy odkryli, że osoby, które często się nudzą, umierają znacznie młodziej, niż osoby, które potrafią zorganizować sobie czas


Strony drużyn

12 ŁDH

Gościmy

Licznik odwiedzin

Dziś99
Tydzień621
Miesiąc6702
Całość (od stycznia '08)683393