Start
Maile ...@zhpwidzew.pl
Autor: phm. Piotr Kowalczewski   
27.04.2008.

I jeszcze jedna informacja techniczna. Jak pewnie się zorientowaliście - w hufcowej domenie funkcjonuje już kilka maili: komisja.rewizyjna@zhpwidzew.pl, skarbnik@zhpwidzew.pl, programowiec@zhpwidzew.pl etc... Nic nie stoi na przeszkodzie (a nawet wręcz przeciwnie, zachęcam do takiego rozwiązania) by pozostałe agendy, gromady i drużyny miały swojego maila (technicznie wygląda to tak jak każdy inny mail w domenie komercyjnej - czyli obsługa jest bardzo prosta).

Tak więc np. 17ldh@zhpwidzew.pl, cwik@zhpwidzew.pl. Aby coś takiego dostać - wystarczy dać mi znać. Korzystając z okazji, zachęcam drużyny i gromady które jeszcze tego nie zrobiły do przeniesienia ich stron na serwer hufca.

pozdrawiam serdecznie :)

 

Logowanie

Czy wiesz, że...

Surfowanie po internecie pozwala ludziom starszym zachować szczególnie dobrą sprawność umysłową ?


Strony drużyn

12 ŁDH

Gościmy

Odwiedza nas 2 gości

Licznik odwiedzin

Dziś63
Tydzień939
Miesiąc3851
Całość (od stycznia '08)657958