Start
Przepływ informacji w hufcu
Autor: phm. Piotr Kowalczewski   
26.04.2008.

Aby zapobiec częstej ostatnio sytuacji, w której wiele osób dostaje maile z informacjami, które zupełnie ich nie dotyczą jeszcze raz chciałbym zachęcić osoby, które mają do przekazania jakieś informacje o zamieszczenie ich na stronie hufca, a nie wysyłanie ich mailem do jak największej liczby osób (co jest może skuteczne, ale mało profesjonalne i męczące dla wszystkich niezainteresowanych).

Jak zamieszczać informacje na stronie jest napisane "krok po kroku" w pliku pomocy (na dole strony) i wiele osób sobie z tym bardzo dobrze radzi. Dodatkowo strona podzielona jest na działy, więc informacje mogą być uporządkowane i trafiać tylko do tych, do których trafić powinny. Jeśli działu brakuje - bez problemu tworzymy nowy (jak ostatnio podstronę dla Zastępowych).

Dodatkowo proszę również o zamieszczanie terminów wydarzeń w kalendarzu - bardzo ułatwi to organizację hufca (jak to zrobić? -> plik pomocy).

Gdyby plik pomocy nie mógł pomóc oczywiście pomogę ja (ale zajrzyjcie najpierw do pliku pomocy jednak :) ).  

pozdrawiam :)

 

Logowanie

Czy wiesz, że...

Za milion dolarów sprzedano rzadki egzemplarz pierwszego komiksu, w którym pojawił się Superman?


Strony drużyn

12 ŁDH

Gościmy

Licznik odwiedzin

Dziś55
Tydzień813
Miesiąc3882
Całość (od stycznia '08)668380