Start
Zakończenie roku harcerskiego 2015/2016
Redaktor: Joanna Stompel   
15.05.2016.
Drodzy drużynowi i instruktorzy!
 
Krąg instruktorski "Achtung" serdecznie zaprasza Was, wraz z jednostkami, na zakończenie roku harcerskiego, które odbędzie się 25 czerwca, w godzinach 10:00-16:00 w parku na Zdrowiu. 
 
W tę piękną sobotę zuchy, harcerze, drużynowi wezmą udział w grze, podczas której uzupełniać będą Paszport Harcerza, w którym to będą zbierać stemple za przekroczenie kolejnych granic związanych z rozwojem duchowym, fizycznym, emocjonalnym, społecznym oraz intelektualnym. Każdy uczestnik, który zdobędzie pewną minimalną ilość stempli, otrzyma specjalny okolicznościowy upominek. Poruszać będziemy się małymi grupami, duże jednostki zostaną rozdzielone na mniejsze grupy, ale opiekun spokojnie będzie miał wszystkich podopiecznych w zasięgu wzroku :) Uwaga! Drużynowi utworzą własny patrol pod wodzą wodza naczelnego - naszego komendanta hufca! :)

Koszt całej imprezy to 7 zł. Zgłoszenia przyjmujemy do 5 czerwca na maila: pawel.zaleski@zhp.net.pl . Wpisowe należy uiścić najpóźniej do 6 czerwca. Uprzedzamy - preferujemy terminowość - jeśli ktoś zgłosi się po 5 czerwca, to nie będzie mógł wziąć udziału w grze. Może natomiast pojawić się na apelu kończącym. Zachęcamy więc do szanowania wzajemnie naszego czasu i pilnowania terminu zgłoszeń :)

Polecamy również zaopatrzyć podopiecznych w suchy prowiant, a i napoje się przydadzą. W końcu będzie już lato :)

Instruktorów naszego hufca serdecznie zapraszamy na apel kończący rok harcerski na godzinę 15:00 na plac pod pomnikiem czynu rewolucyjnego w parku na Zdrowiu.

Serdecznie zapraszaMy!
Krąg Instruktorski "Achtung" 
 

Logowanie

Czy wiesz, że...

3 sesje całowania dziennie po około 5 sekund każda, mogą osobę o średniej wadze pozbawić około 500 gram wagi miesięcznie?


Strony drużyn

12 ŁDH

Gościmy

Odwiedza nas 1 gość

Licznik odwiedzin

Dziś161
Tydzień1604
Miesiąc3613
Całość (od stycznia '08)687853