Start arrow Program arrow Wieści zagraniczne arrow na Zlot Skautów Europy Środkowej CEJ 2016 skautowa przygoda we Wrocławiu
na Zlot Skautów Europy Środkowej CEJ 2016 skautowa przygoda we Wrocławiu
Redaktor: Aleksandra Wietecha   
08.10.2015.

 

 Zlot środkowoeuropejski CEJ, to cykliczna impreza organizowana przez skautów z krajów Grupy Wyszehradzkiej – jest kontynuacją zlotu skautów słowiańskich, który został zorganizowany w Pradze w roku 1932. W dniach 4-14 sierpnia 2016 roku zlot ten odbędzie się we Wrocławiu.

 

http://zhp.pl/2015/przezyj-skautowa-przygode-na-central-european-jamboree-2016/

Myślą przewodnią CEJ 2016 jest „Sztuka harcerstwa”(„The art of scouting”). Sztuka jest czymś, co łączy wszystkich skautów, a także daje możliwość wyrażania swoich opinii oraz rozwijania różnorodnych umiejętności. Dlatego najbliższy zlot będzie wypełniony sztuką.

A co czeka uczestników we Wrocławiu? Artystyczne warsztaty przygotowane przez profesjonalistów, wycieczki po województwie dolnośląskim – wędrówki, rowery, kajaki, służba na rzecz społeczności lokalnej, gry i zabawy na terenie zlotu (zajęcia cyrkowe, sportowe, kulinarne, rzemiosło i wiele, wiele innych), festiwal i koncerty.

Podczas całego zlotu uczestnicy pracować będą w międzynarodowych zespołach. Spędzą 10 dni w towarzystwie trzech zagranicznych drużyn. Koszt uczestnictwa w zlocie to dla uczestnika 750 zł, a dla IST 400 zł.

Wkrótce więcej informacji!!!

zlot ten odb?dzie si? we Wroc?awiu.