Start
Druh Ryszard Karbowski odszedł na wieczną wartę
Redaktor: Joanna Stompel   
18.08.2015.

Z ogromnym żalem zawiadamiamy o śmierci naszego wieloletniego instruktora - hm. Ryszarda Karbowskiego. Druh Ryszard był komendantem Szczepu im. Jana Kasprowicza w Szkole Podstawowej nr 43 przy ul. Wacława w Łodzi. Wcześniej drużynowym i założycielem 121 Łódzkiej Drużyny Harcerskiej. W ostatnich latach pełnił służbę w chorągwianym Zespole Wychowania Duchowego i Religijnego. 

Rodzinie druha Ryszarda składamy najszczersze wyrazy współczucia. 

Pogrzeb odbędzie się w piątek 21.08.2015 r. o godz. 12.00 na cmentarzu rzymskokatolickim pw. św. Antoniego (na Mani, ul. Solec 11). Prosimy wszystkich o przybycie. Spotykamy się o 11.30 przed głównym wejściem.

 

Logowanie

Czy wiesz, że...

Pewien chiński złodziej zwrócił swojej ofierze skradziony telefon komórkowy, ponieważ zrozpaczona kobieta wysłała do niego 21 SMS-ów z prośbą o oddanie aparatu ?


Strony drużyn

12 ŁDH

Gościmy

Odwiedza nas 3 gości

Licznik odwiedzin

Dziś53
Tydzień1076
Miesiąc4774
Całość (od stycznia '08)612227