Start
Druh Ryszard Karbowski odszedł na wieczną wartę
Redaktor: Joanna Stompel   
18.08.2015.

Z ogromnym żalem zawiadamiamy o śmierci naszego wieloletniego instruktora - hm. Ryszarda Karbowskiego. Druh Ryszard był komendantem Szczepu im. Jana Kasprowicza w Szkole Podstawowej nr 43 przy ul. Wacława w Łodzi. Wcześniej drużynowym i założycielem 121 Łódzkiej Drużyny Harcerskiej. W ostatnich latach pełnił służbę w chorągwianym Zespole Wychowania Duchowego i Religijnego. 

Rodzinie druha Ryszarda składamy najszczersze wyrazy współczucia. 

Pogrzeb odbędzie się w piątek 21.08.2015 r. o godz. 12.00 na cmentarzu rzymskokatolickim pw. św. Antoniego (na Mani, ul. Solec 11). Prosimy wszystkich o przybycie. Spotykamy się o 11.30 przed głównym wejściem.

 

Logowanie

Czy wiesz, że...

Znudzenie może być bardzo szkodliwe dla zdrowia? Naukowcy brytyjscy odkryli, że osoby, które często się nudzą, umierają znacznie młodziej, niż osoby, które potrafią zorganizować sobie czas


Strony drużyn

12 ŁDH

Gościmy

Odwiedza nas 1 gość

Licznik odwiedzin

Dziś47
Tydzień575
Miesiąc2985
Całość (od stycznia '08)590945