Start
Spotkanie kadry hufca - zmiany w Prawie i Przyrzeczeniu Harcerskim
Redaktor: Maria Nowicka   
07.04.2015.
Drużynowy, Instruktorze, Przyboczny, Wędrowniku!

W kontekście toczących się w ZHP dyskusji o zmianach w Prawie i Przyrzeczeniu Harcerskim zapraszamy na hufcowe spotkanie, na którym podejmiemy ten temat i określimy stanowisko hufca wobec proponowanych zmian. Wnioski z naszej dyskusji zostaną przekazane do Głównej Kwatery.

Dyskusja odbędzie się 20 kwietnia o 17.30 w budynku hufca "Na dechach".

Prosimy o jak najliczniejsze przybycie!

Materiały do zapoznania się przed spotkaniem tutaj.

Każdego uczestnika spotkania prosimy o uzupełnienie krótkiej ankiety do 15 kwietnia, która ułatwi prowadzenie spotkania: http://goo.gl/forms/mz26YHj8o3.

Organizatorzy: phm. Maria Nowicka, phm. Adam Laskowski
 

Logowanie

Czy wiesz, że...

W Turcji nietrzeźwych kierowców wywozi się 30 kilometrów od miejsca zamieszkania? Muszą włóczyć się do domu piechota. Pod groźba kary więzienia zabrania sie im wtedy korzystania z publicznych środków komunikacji.


Strony drużyn

12 ŁDH

Gościmy

Licznik odwiedzin

Dziś103
Tydzień256
Miesiąc2567
Całość (od stycznia '08)599290