Start
Warsztaty z pozyskiwania środków
Redaktor: Joanna Stompel   
09.03.2015.

Druhny i Druhowie!

Krąg Instruktorski "Achtung" zaprasza drużynowych, przybocznych i wędrowników na warsztaty dotyczące pozyskiwania środków. Odbędą się one w sobotę 28 marca w godzinach 10-12 w lokalu hufca. Zgłoszenia do dnia 21 marca (sobota) za pomocą ankiety zgłoszeniowej dostępnej tu: http://goo.gl/forms/uKXBsab1v0 W dniu 22 marca zgłoszone osoby otrzymają na swoją skrzynkę mailową wiadomość z zadaniem "przedwarsztatowym". W przypadku wystąpienia zapytań i niejasności, proszę takowe kierować na maila: pawelzaleski@gmail.com, na wszystkie odpowiem.

Zapraszam,
phm. Paweł Zaleski

 

Logowanie

Czy wiesz, że...

Władze libańskiego więzienia Roumieh zakazały skazanym nudzenia się w celach? Kiedy zaczynają się nudzić, mają głośno śpiewać, a wtedy organizuje się im zajęcia.


Strony drużyn

12 ŁDH

Gościmy

Odwiedza nas 2 gości

Licznik odwiedzin

Dziś53
Tydzień811
Miesiąc3880
Całość (od stycznia '08)668378