Start
Szkolenie "Pomysły dla Wisły"
Redaktor: Aleksandra Jakubiec   
20.02.2015.

Zapraszamy na szkolenie "Pomysły dla Wisły" realizowane w ramach projektu "Woda Źródłem Życia" przez Fundację Na Rzecz Zrównoważonego Rozwoju. Szkolenie finansowane jest w całości z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

Szkolenie jest skierowane tylko do osób pełnoletnich.

Limit osób: 25.

Każdy uczestnik otrzymuje bezpłatnie 140 stronicową broszurę oraz płytę CD. Materiały te zawierają wszystkie potrzebne informacje do dalszej pracy pedagogicznej: pomysły edukacyjne, propozycje ćwiczeń, scenariusze zajęć.

W ramach szkolenia jest zapewniony posiłek z cateringu.

Spotkanie odbędzie się 24 lutego (wtorek) w godz. 17:00-20:00 w siedzibie hufca Łódź Widzew, al. Piłsudskiego 159.

W związku z limitem osób prosimy o jak najszybsze zgłoszenia ola.jakubiec@gmail.com

 

Logowanie

Czy wiesz, że...

W stolicy Kolumbii, Bogocie powstało muzeum lenistwa?


Strony drużyn

12 ŁDH

Gościmy

Odwiedza nas 1 gość

Licznik odwiedzin

Dziś14
Tydzień527
Miesiąc2304
Całość (od stycznia '08)698615