Start
Scoutball
Redaktor: Joanna Stompel   
27.01.2015.

Szukasz dla siebie jakiegoś ciekawego projektu harcerskiego?
Chciałbyś podziałać przy tworzeniu czegoś nowego?

Jeśli tak, to ta propozycja będzie dla Ciebie idealna! W naszym Hufcu powstał nowy projekt o enigmatycznej nazwie „Scoutball”... Zapewne zastanawiacie się co to? Jest to połączenie piłki siatkowej i futbolu amerykańskiego z dodatkiem elementów skautowych. U nas gra dosyć mało znana, ale np. we Włoszech są już nawet zawody krajowe. Jeśli chciałabyś/chciałbyś być w zespole, który zajmie się promocją tej gry, przygotowaniem jej i w niedalekiej przyszłości organizacją zawodów, to napisz do mnie (adam.tomasz.laskowski@gmail.com). Z chęcią się spotkam i wszystko dokładnie przegadamy. Możesz też przyjść na spotkanie w sobotę 31 stycznia o 17.00 w hufcu.

Czuwaj!
Adam Laskowski

 

Logowanie

Czy wiesz, że...

W Japonii obowiązuje nieformalny zakaz wykorzystywania przez pracownika wszystkich dni urlopu? Wykorzystanie całego urlopu budzi zgorszenie


Strony drużyn

12 ŁDH

Gościmy

Odwiedza nas 6 gości oraz 1 użytkownik

Licznik odwiedzin

Dziś45
Tydzień1068
Miesiąc4766
Całość (od stycznia '08)612219