Start
Achtung! Czwartek!
Redaktor: Joanna Stompel   
26.11.2014.
Czuwaj!

Krąg Instruktorski "Achtung!" ma zaszczyt zaprosić grono instruktorskie hufca Łódź-Widzew na pierwszą dyskusję z cyklu "Achtung! Czwartek!". Chcemy stworzyć miejsce do wymiany poglądów i budowania opinii. Pierwszy temat jaki poruszymy jest dość lekki, byśmy mogli swobodnie się rozkręcić. W kolejnych odsłonach będziemy zajmować się "głębszymi" instruktorskimi rozważaniami.
Zapraszam więc w imieniu Kręgu!

Kiedy: 4 grudnia
Godzina: 18:00
Gdzie: hufcowe dechy
Temat: "Czy warto być z harcerką?"
Forma: Decyzja należy do ciebie
Czas: 1,5h
Dla kogo: instruktorzy, drużynowi, przyboczni
Ubiór: mundur
Zakończenie: śpiewanki

Każde spotkanie z cyklu "Achtung! Czwartek!" chcemy kończyć wspólnymi śpiewankami, dlatego osoby grające zapraszamy z gitarami, a całą resztę ze śpiewnikami. Wymieniajmy się nie tylko poglądami, ale i pięknymi pieśniami :)

Serdecznie Zapraszam!
W imieniu Kręgu,
hm. Justyna Rędzikowska

 

Logowanie

Czy wiesz, że...

Rosyjski elektryk z miasta Wołogdy przez całą dobę chodził z nożem w plecach nie zauważając tego?


Strony drużyn

12 ŁDH

Gościmy

Odwiedza nas 2 gości

Licznik odwiedzin

Dziś64
Tydzień940
Miesiąc3852
Całość (od stycznia '08)657959