Start
Odpowiedzialna konsumpcja - szkolenie
Redaktor: Joanna Stompel   
30.10.2014.

Zapraszam serdecznie drużynowych/e oraz instruktorów/ki Chorągwi Łódzkiej na szkolenie dotyczące odpowiedzialnej konsumpcji, które odbędzie się 8.11.2014 w godzinach 15.00-18.00 w hufcu Skierniewice (ul. Grzybowa 1).

Program szkolenia obejmuje prezentacje zależności globalnych związanych z konsumpcją, wskazanie dlaczego można i trzeba zajmować się tym tematem oraz gdzie szukać źródeł i inspiracji do prowadzenia własnych działań.

Szkolenie skierowane jest przede wszystkim do osób, które w ciągu kolejnych dwóch miesięcy będą miały chęć i możliwość podzielenia się zdobytą wiedzą poprzez przeprowadzenie co najmniej 1,5h warsztatu dla wybranej grupy dzieci lub młodzieży (np. drużyny/gromady).

Więcej informacji o szkoleniu na Facebooku lub pod adresem ekonomiajestkobieta@zhp.pl. W razie pytań zachęcam do kontaktu: anna.ksiazek@zhp.net.pl.

Czuwaj!
hm. Anna Książek

Szkolenie organizowane jest w ramach projektu „Jestem odpowiedzialną konsumentką” realizowanego przez hufiec Łódź Widzew jako jeden z elementów propozycji programowej ZHP „Ekonomia jest kobietą”. Projekt „Jestem świadomą konsumentką” jest współfinansowany w ramach programu polskiej współpracy rozwojowej Ministerstwa Spraw Zagranicznych RP w 2014 r.

 Image

 

Logowanie

Czy wiesz, że...

Mieszkańcy Rawenny, na północy Włoch, muszą płacić podatek od deszczu?


Strony drużyn

12 ŁDH

Gościmy

Licznik odwiedzin

Dziś12
Tydzień292
Miesiąc2327
Całość (od stycznia '08)603588