Start
Odpowiedzialna konsumpcja - szkolenie
Redaktor: Joanna Stompel   
30.10.2014.

Zapraszam serdecznie drużynowych/e oraz instruktorów/ki Chorągwi Łódzkiej na szkolenie dotyczące odpowiedzialnej konsumpcji, które odbędzie się 8.11.2014 w godzinach 15.00-18.00 w hufcu Skierniewice (ul. Grzybowa 1).

Program szkolenia obejmuje prezentacje zależności globalnych związanych z konsumpcją, wskazanie dlaczego można i trzeba zajmować się tym tematem oraz gdzie szukać źródeł i inspiracji do prowadzenia własnych działań.

Szkolenie skierowane jest przede wszystkim do osób, które w ciągu kolejnych dwóch miesięcy będą miały chęć i możliwość podzielenia się zdobytą wiedzą poprzez przeprowadzenie co najmniej 1,5h warsztatu dla wybranej grupy dzieci lub młodzieży (np. drużyny/gromady).

Więcej informacji o szkoleniu na Facebooku lub pod adresem ekonomiajestkobieta@zhp.pl. W razie pytań zachęcam do kontaktu: anna.ksiazek@zhp.net.pl.

Czuwaj!
hm. Anna Książek

Szkolenie organizowane jest w ramach projektu „Jestem odpowiedzialną konsumentką” realizowanego przez hufiec Łódź Widzew jako jeden z elementów propozycji programowej ZHP „Ekonomia jest kobietą”. Projekt „Jestem świadomą konsumentką” jest współfinansowany w ramach programu polskiej współpracy rozwojowej Ministerstwa Spraw Zagranicznych RP w 2014 r.

 Image

 

Logowanie

Czy wiesz, że...

Sąd w Kansas (USA) nakazał Arturowi Younkinowi (waga:225 kg) schudniecie o 50 kg i zakazał jedzenia wiecej niż jednego posiłku dziennie? Skazany stracił z powodu otyłości prace i nie spłacał kredytu. Odchudza się w więzieniu


Strony drużyn

12 ŁDH

Gościmy

Odwiedza nas 5 gości

Licznik odwiedzin

Dziś206
Tydzień2195
Miesiąc3841
Całość (od stycznia '08)680532