Start
Spotkanie kadry hufca
Redaktor: Joanna Stompel   
15.10.2014.
Druhny, Druhowie,
mam niekłamaną przyjemność zaprosić Was na pierwsze (choć z pewnością nie ostatnie) spotkanie kadry hufca. Widzimy się w czwartek (16.10) o godzinie 18:00 w hufcu. Pomysł spotkania jest naszą próbą odpowiedzi na Wasze (dzięki Bogu) rosnące zainteresowanie życiem hufca. Na spotkaniu nie może zabraknąć wszystkich tych, którzy chcą dowiedzieć się, co nowego w hufcu, chorągwi, a może i w całym ZHP.
Poniżej prezentuję spis spraw wytypowanych przeze mnie do poruszenia w czwartek. Nie traktujcie jej jako listy ostatecznej. Jeśli chcecie porozmawiać na inne tematy, sami organizujecie coś, co może zainteresować innych instruktorów lub też, tak zwyczajnie, chcecie poznać zdanie braci instruktorskiej na inny temat, dajcie nam znać. Rozszerzymy listę tematów tak, by dać szansę innym przygotować się do dyskusji.

1. HAL 2014
2. Remonty na bazach
3. Biwak PGE
4. Szlachetna Paczka
5. Zjazd Chorągwi Łódzkiej (opinie, wrażenia) 
6. ....

Tego samego dnia, o godzinie 20:00 w hufcu zagości para wirtuozów gitary. Cały świat zna ich jako Rodrigo & Gabriela (my możemy nazywać ich Zbyszek i Kęsik). W ich imieniu serdecznie zapraszam do wspólnego spędzenia wolnego czasu przy dźwiękach gitary (spróbujmy nawet coś zaśpiewać, a co!). 

Zachęcam do obecności łączonej na tych dwóch wydarzeniach, najważniejsze jednak, byśmy po prostu spotkali się w czwartek. 

Z harcerskim pozdrowieniem 
Czuwaj!
phm. Michał Adamiak
 

Logowanie

Czy wiesz, że...

W ramach terroryzującego kraj polowania na czarownice władze Gambii zatrzymały prawie tysiąc osób ?


Strony drużyn

12 ŁDH

Gościmy

Licznik odwiedzin

Dziś193
Tydzień405
Miesiąc2637
Całość (od stycznia '08)686877