Start
Rozpoczęcie roku harcerskiego
Redaktor: Joanna Stompel   
26.08.2014.

Wakacje dobiegają końca. Widzewskie zuchy wróciły z kolonijnych krain pełnych zabawy, widzewscy harcerze zakończyli obozowe przygody. Naładowani słońcem i pozytywną energią rozpocznijmy wspólnie kolejny rok!

Zapraszamy serdecznie gromady, drużyny, zuchy, harcerzy, wędrowników, drużynowych i instruktorów, dosłownie wszystkich członków Hufca Łódź-Widzew na rozpoczęcie roku harcerskiego 2014/2015. Wydarzenie odbędzie się w Parku Baden-Powella 1 września o godzinie 17.00. Na początku będzie krótka propozycja aktywności dla zuchów i harcerzy, a o 18.00 apel w mundurach. Przewidywany czas zakończenia 18.15. Rok pełen przygód i przyjaźni czas zacząć!

 

Najlepszy sposób osiągnięcia szczęścia – to rozsiewanie go wokół siebie 
Robert Baden-Powell

 

 

Logowanie

Czy wiesz, że...

W Turcji nietrzeźwych kierowców wywozi się 30 kilometrów od miejsca zamieszkania? Muszą włóczyć się do domu piechota. Pod groźba kary więzienia zabrania sie im wtedy korzystania z publicznych środków komunikacji.


Strony drużyn

12 ŁDH

Gościmy

Licznik odwiedzin

Dziś10
Tydzień435
Miesiąc2484
Całość (od stycznia '08)574010