Start
Obchody 70. rocznicy likwidacji Litzmannstadt Ghetto
Redaktor: Joanna Stompel   
16.07.2014.

Będziemy współorganizatorami obchodów 70. rocznicy likwidacji Litzmannstadt Ghetto. Obchody które mamy obstawiać, odbędą się 28-29 sierpnia. Naszym zadaniem jest pomaganie Ocalałym w udziale w obchodach (pomoc przy przejściu, podanie wody, udzielanie podstawowych informacji itp.). 28 sierpnia o 20.30 - koncert "Pieśni z łódzkiego getta". 29 sierpnia w godz. 9.00-14.00 uroczystości nadania drzewek Ocalałym w parku Ocalałych, przemarsz z Ocalałymi na stację Radegast.

Zachęcamy Was gorąco do zgłoszenia chęci pomocy przy tych obchodach. Ślijcie maile do komendanta (komendant@zhpwidzew.pl) z informacją, w którym dniu możecie włączyć się w organizację. Drużynowych prosimy o podanie orientacyjnej liczby harcerzy, którzy zaangażują się w pomoc. To wyjątkowa okazja do pełnienia służby.

Tutaj możecie zapoznać się ze szczegółami programu obchodów: http://www.centrumdialogu.com/pl/program

 

Logowanie

Czy wiesz, że...

Amerykański iluzjonista David Blaine wstrzymał oddech na ponad 17 minut, ustanawiając tym samym nowy rekord świata ?


Strony drużyn

12 ŁDH

Gościmy

Licznik odwiedzin

Dziś10
Tydzień435
Miesiąc2484
Całość (od stycznia '08)574010