Start
Zakończenie roku harcerskiego 2014
Redaktor: Maria Nowicka   
24.06.2014.

Zapraszamy serdecznie na zakończenie roku harcerskiego, które odbędzie się 28 czerwca w Parku Krajobrazowym Wzniesień Łódzkich.

Wydarzenie będzie dotyczyło działalności gen. Mariusza Zaruskiego w Tatrzańskim Ochotniczym Pogotowiu Ratunkowym, którego był założycielem. Uczestnicy sprawdzą czy byliby odpowiednimi kandydatami do TOPR-u.

Tego dnia dla zuchów, harcerzy i wędrowników przygotowany jest rajd w godzinach 10 - 14.30, podczas którego będą mogli zweryfikować umiejętności – spostrzegawczości, sprytu, współdziałania w grupie, zręczności, kreatywności. Na podsumowanie rajdu odbędzie się ognisko z gawędą komendanta, rozstrzygnięciem plebiscytu Widzewskie Bolki  i quizem o Zaruskim z nagrodami dla patroli rajdowych. 

Instruktorów zapraszamy na ognisko (Hotel Dobieszków) na 14.30! 

Patrole będą mieszane - zuchy z harcerzami + pełnoletni opiekun. Wędrownicy mają osobną trasę rowerową na którą trzeba się zgłosić do 26.06 (należy mieć własny rower).

Ważne: Przekraczamy granicę Łodzi i już będą potrzebne bilety aglomeracyjne.

Należy zapewnić sobie prowiant i bilety oraz wodę do picia.

Próbujemy zamówić przejazd MPK po wybranej trasie (jednak nie jest to proste), jeśli się uda autobus będzie podstawiony na Piłsudskiego/Niciarniana o 9.30, będzie odjeżdżał spod Hotelu Dobieszków o 16.30. Tak czy inaczej bilety będą potrzebne. Gdyby to się udało będziemy dzwonić do każdego drużynowego.

Co: zakończenie roku harcerskiego

Kiedy: 28 czerwca 2014

Godziny: 10.00 - 16.00 (raczej ok. 17 dojazd pod szkoły)

Gdzie: Park Krajobrazowy Wzniesień Łódzkich, start: Kalonka II, jeśli będzie podstawiony autobus to zaczynamy w innym miejscu - Majątek Byszewy,

Ognisko: Hotel Dobieszków

Część ogniskowa odbywa się w mundurach.  

Ankieta Widzewskich Bolków.

 

Logowanie

Czy wiesz, że...

Amsterdam posiada 1281 mostów ?


Strony drużyn

12 ŁDH

Gościmy

Odwiedza nas 1 gość

Licznik odwiedzin

Dziś108
Tydzień249
Miesiąc4319
Całość (od stycznia '08)674913