Start
Majowy dyżur
Redaktor: Joanna Stompel   
05.06.2014.

W maju nasz hufiec pełnił dyżur w chorągwi. Dziękujemy wszystkim, którzy reprezentowali hufiec podczas uroczystości:

Dziękujemy phm. Annie Supeł, pwd. Kamili Smyczek, Karinie Urbańskiej, Julii Roszak i Tomaszowi Bartczakowi za reprezentowanie hufca podczas uroczystości z okazji rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja.

Dziękujemy phm. Karolinie Brzezińskiej, Magdalenie Kaniewskiej, Karinie Urbańskiej, Dariuszowi Dejnakowskiemu oraz zuchom Aleksandrowi Lutrowi, Gabrielowi Stróżkowi, Jakubowi Owcarzowi za reprezentowanie hufca podczas uroczystości z okazji 70. rocznicy bitwy pod Monte Cassino.

Dziękujemy Paulinie Trzaskowskiej, Julii Roszak, Julii Kuleszy, Julii Woźniak, Martynie Bartczak i Zuzannie Brożyńskiej za obsługę konkursu recytatorskiego „Strofy o ojczyźnie”. 

 

Logowanie

Czy wiesz, że...

W Turcji nietrzeźwych kierowców wywozi się 30 kilometrów od miejsca zamieszkania? Muszą włóczyć się do domu piechota. Pod groźba kary więzienia zabrania sie im wtedy korzystania z publicznych środków komunikacji.


Strony drużyn

12 ŁDH

Gościmy

Licznik odwiedzin

Dziś44
Tydzień720
Miesiąc2952
Całość (od stycznia '08)687192