Start
Majowy dyżur
Redaktor: Joanna Stompel   
05.06.2014.

W maju nasz hufiec pełnił dyżur w chorągwi. Dziękujemy wszystkim, którzy reprezentowali hufiec podczas uroczystości:

Dziękujemy phm. Annie Supeł, pwd. Kamili Smyczek, Karinie Urbańskiej, Julii Roszak i Tomaszowi Bartczakowi za reprezentowanie hufca podczas uroczystości z okazji rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja.

Dziękujemy phm. Karolinie Brzezińskiej, Magdalenie Kaniewskiej, Karinie Urbańskiej, Dariuszowi Dejnakowskiemu oraz zuchom Aleksandrowi Lutrowi, Gabrielowi Stróżkowi, Jakubowi Owcarzowi za reprezentowanie hufca podczas uroczystości z okazji 70. rocznicy bitwy pod Monte Cassino.

Dziękujemy Paulinie Trzaskowskiej, Julii Roszak, Julii Kuleszy, Julii Woźniak, Martynie Bartczak i Zuzannie Brożyńskiej za obsługę konkursu recytatorskiego „Strofy o ojczyźnie”. 

 

Logowanie

Czy wiesz, że...

Eksperci Debretta planują również wydanie poradnika z zasadami kulturalnego zachowania na portalach społecznościowych typu Twitter, czy Facebook ?


Strony drużyn

12 ŁDH

Gościmy

Odwiedza nas 2 gości

Licznik odwiedzin

Dziś62
Tydzień938
Miesiąc3850
Całość (od stycznia '08)657957