Start arrow Wspólnota arrow Klub "Na dechach"
Klub "Na dechach"
Zaproszenie na Dechy
Redaktor: Joanna Stompel   
13.09.2012.
Szanowni instruktorzy, drużynowi i przyboczni.
Klub na Dechach prowadzony przez KSH Watra rozpoczyna czwarty rok swojego działania. W związku z tym chcielibyśmy zaproponować Wam nowość w menu, jak również zapewnić, że atrakcji na Dechach nie zabraknie. Dla każdego, kto zechce zawitać w klubie, mamy bezpłatną herbatę, przepyszne domowe ciasto, zapiekanki, frytki, tosty oraz inne smakołyki. Niebawem zaczniemy również sprzedaż gofrów. Klub czynny będzie w każdy poniedziałek i czwartek w godzinach 17.30-20.00. Jeśli szukasz miejsca na spotkanie ze swoimi przybocznymi, lub na pogawędki z innymi instruktorami - wybierz Instruktorski Klub Na Dechach.
Zapraszamy serdecznie.

KSH Watra 
 
7.09.2009
Redaktor: Marta Koriat   
06.09.2009.

  Klub "Na Dechach" - mały cichy zakątek hufcowego dobrodziejstwa, przez wiele lat miejsce spotkań wielu drużynowych i instruktorów. To w nim rodziły się idee wielkiej, szczytnej służby, to właśnie tu bycie ze sobą przeradzało się w wielkie przyjaźnie.

Dla wielu z Nas, starzy bywalcy tego miejsca to niedoceniona skarbnica wiedzy. Widząc jak oddala się ta praktyczność, i w zapomnienie idzie tak potrzebne miejsce postanowiliśmy Kręgiem Starszyzny Harcerskiej "WATRA" przywrócić świetność tego miejsca i powrócić do starych, prostych i sprawdzonych harcerskich zwyczajów. Gromadząc się wspólnie w każdy poniedziałkowy i czwartkowy dyżur hufca,  poprzez wspólne śpiewogrania, zapomniane wieczornice i skrzące świeczkowiska zgłębiać będziemy tajniki  harcerskiej wspólnoty.

Nie będąc tuzinkowym - każdy wolny termin łączyć będziemy z pomysłami i potrzebami które wynikną w trakcie zacieśniania wspólnych więzi. Na przełamanie lodów i słodki start, zaproszonych gości przywitają tradycyjne, domowe wypieki - odchodzące do lamusa- pracochłonne pyszności przyrządzone własnoręcznie przez KSH "WATRA". Klimat pierwszego spotkania podtrzyma aromat dostojnej kawy i spokojnej herbaty...

W tle - płomyki i ocean nut ściśnięty rozsądnością słów.

 

ZAPRASZAMY

 
OTWARCIE KLUBU
Redaktor: Marta Koriat   
01.09.2009.

Krąg Starszyzny Harcerskiej Watra

Zaprasza wszystkich instruktorów, drużynowych i przybocznych na otwarcie Klubu "Na dechach"

dnia 07.09.2009 godz 18.00