Start arrow Namiestnictwa arrow Zastępowi
XXII LHZ
Redaktor: Maria Nowicka   
29.04.2012.

XXII Leśne Harce Zastępów „Oλιµπιαδα”

LHZ to organizowany od ponad 20 lat ogólnopolski zlot skierowany dla zastępów harcerskich i starszoharcerskich. Co roku w imprezie bierze udział ponad 30 patroli z bardzo różnych części kraju. Uczestnicy spotykają się, aby spędzić czas na wspólnej zabawie, podsumować wiedzę i umiejętności zdobyte w ciągu całego roku, a przy okazji zmierzyć się z innymi zastępami w rywalizacji o „Laskę skautową”.

KIEDY? 7-10 czerwca 2012 

GDZIE? Grotniki k. Łodzi 

DLA KOGO? harcerze i harcerze starsi 

CENA: 30 zł. 

ORGANIZATOR: Hufiec ZHP Łódź-Polesie

WIĘCEJ INFORMACJI NA: 

www.lodzpolesie.zhp.pl 

 
Galeria zastępowych
Redaktor: Joanna Stompel   
26.04.2010.
W naszej zakładce w menu po lewej stronie pojawił się link do galerii o tajemniczej nazwie "Galeria". Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do oglądania i wspominania. :)
 
Leśne Harce Zastępów "Na szlaku przygody"
Redaktor: Joanna Stompel   
22.04.2010.

Jeżeli nie macie jeszcze planów na pierwszy czerwcowy weekend, zapraszamy was do udziału w Leśnych Harcach Zastępów "Na szlaku przygody" organizowanych przez Hufiec Łódź-Polesie. Już od dwudziestu lat zastępy z całej Polski spotykają się na tej imprezie, aby móc wziąć udział w wielu ciekawych grach i zajęciach. LHZ to świetna okazja do spotkania harcerzy z wielu hufców, zdobycia nowych doświadczeń, przeżycia ciekawej przygody oraz zmierzenia się z innymi zastępami. Dla waszego zastępu jest to także możliwość lepszego zgrania się.

Czytaj całość
 
Zastęp. Tu tkwi tajemnica sukcesu
Redaktor: Joanna Stompel   
11.04.2010.

Jesteś zastępowym? Prowadzisz zbiórki? Chcesz się rozwijać, być coraz lepszym? Jeśli tak, warsztaty dla zastępowych są właśnie dla Ciebie.

Warsztaty rozpoczną się 23 kwietnia o 18.00 i zakończą 24 kwietnia o 13.00, będą odbywały się w hufcu.

Zgłoszenia należy wysyłać do 19 kwietnia (poniedziałek) na adres zastepowi@gmail.com, podając imię, nazwisko, drużynę, datę urodzenia, czas pełnienia funkcji zastępowego. Także do 19 kwietnia należy wpłacić 5 zł do hufca lub do którejś z nas.

Czytaj całość
 
Warsztaty dla zastępowych
Redaktor: Joanna Stompel   
10.04.2009.

Zastanawiasz się, o czym przeprowadzić kolejną zbiórkę zastępu? Chcesz poznać nowych ludzi? Twoja motywacja do działania spada? Czas podładować akumulatory? Chcesz spędzić niesamowity weekend w gronie znajomych w Twoim wieku? A może chcesz wymienić się doświadczeniami z innymi „brązowymi”? Jeżeli na którekolwiek z powyższych pytań odpowiesz: „TAK”, to te warsztaty są właśnie dla Ciebie.

Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1 - 9 z 12