Start arrow Program arrow Program - informacje
Program - informacje
Bazy hacerskie
Redaktor: Adam Dacz   
25.01.2012.

Morze, jezioro, góry, las....

Może warto urozmaicić swoje biwaki w nieco bardziej interesujące miejsca niż szkoły tudzież budynek hufca.

Polecam:

www.bazyharcerskie.pl

 
Rajd Grunwaldzki 2012 ? naprawdę warto!
Redaktor: Adam Dacz   
23.01.2012.

Rajd Grunwaldzki 2012 – naprawdę warto!

Trasy opracowane, Rajd Grunwaldzki odkrył karty, czas pomyśleć o wakacyjnym wyjeździe. Nie czekajcie zbyt długo, jeśli zgłosicie się do końca stycznia, za udział w RG12 zapłacicie jedyne 29 zł od osoby!

O 5 do 9 lipca przeżyjecie wspaniałą przygodę w towarzystwie kilkuset osób z całej Polski. W tym roku proponujemy trasy RPG, przygody z historią i współczesnością, zabawę w „Pana Samochodzika” oraz McGyvera. Każda trasa przynajmniej na jeden dzień zbliży się do rzeki, będzie można popłynąć kajakiem lub przynajmniej zamoczyć nogi.

Zapraszamy na największy rajd harcerskiego lata, znakomitą przygodą w nurcie turystyki kulturowej. Wejdźcie na stronę internetową www.rajdgrunwaldzki.zhp.pl, sprawdźcie naszą ofertę i po prostu zgłoście się. Obejrzyjcie też nasz nowy film (http://www.youtube.com/watch?v=JuO6y_AikSk) – zobaczycie, że naprawdę warto poznać Rajd Grunwaldzki od środka!

pwd. Justyna Sikorska
rzecznik prasowy Rajdu Grunwaldzkiego 2012

 
Kurs ratowników ZHP
Redaktor: Maria Nowicka   
18.01.2012.

Harcerski Klub Ratowniczy „Adrenalina” zaprasza na kurs Ratowników ZHP. Kurs odbędzie się w dniach 17-26 lutego 2012 r. w Zgierzu.

Czytaj całość
 
Półkolonie zimowe
Redaktor: Maria Nowicka   
14.01.2012.

Miło nam poinformować, że Hufiec Łódź-Widzew organizuje półkolonie dla dzieci w wieku 7-12 lat w dniach 30.01.-10.02.2012. Zapisy oraz informacje u pwd. Aleksandry Kalisiak tel. 607-131-881 e-mail: ola.kalisiak@gmail.com. Zapraszamy!

 
Pakiet Wędrowniczy
Redaktor: Piotr Kowalski   
07.01.2012.

Kęsik wspólnie z 17 ŁDW „Watra”, 117 ŁDW „ignis” i 51 ŁDW „Kremenaros” przygotowała pakiet wędrowniczy "wyjdź w świat".

Oto krótki fragment wstępu:

W 2011 roku Związek Harcerstwa Polskiego obchodził 100-lecie swojego istnienia. Był to czas podsumowań, przemyśleń oraz tworzenia wizji na przyszłość. Jedną z moich wizji na przyszłość jest wspomaganie pracy wędrowników. Dlatego też wraz z 17 Łódzką Drużyną Wędrowniczą „Watra” oraz 51 Łódzką Drużyną Wędrowniczą „Kremenaros” stworzyliśmy kilka propozycji programowych, co jeszcze można by zrobić, czym zainspirować, gdzie szukać kontaktów. Przecież, jak wiele wspaniałych rzeczy dzieje się wokół nas. Nic tylko wstać z miejsca i spróbować. O tym gdzie i czego próbować więcej w poniższej publikacji. Publikacja ta podzielona jest na trzy działy: historia, nowoczesnośd, puszczaństwo. To właśnie w takich kategoriach chcemy Wam zaprezentować kilka rozwiązań dla drużyny wędrowniczej albo kadry szczepu. W myśl dewizy wędrowniczej wychodzimy w świat, zatem nie otrzymacie gotowych konspektów zajęd w harcówce, tylko propozycje tego, dokąd warto wyjść, bądź co konkretnego zrobić.

Jesteście ciekawi co dalej? To szybko pobierajcie (stąd) i czytajcie. 

 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 82 - 90 z 111