Start arrow Informacje
Dyżury w Hufcu
Redaktor: Mateusz Nowak   
19.11.2012.

Podaję ustalony harmonogram dyżurów w Hufcu.

 

Czytaj całość
 
Potrzeba wsparcia w pracach kwatermistrzowskich
Redaktor: Krzysztof Koziński   
20.04.2011.

Moi Drodzy!
Powolnymi krokami zbliżają się wakacje :-), a co za tym idzie potrzeba rozpoczęcia przygotowania Naszych baz do Harcerskiej Akcji Letniej. Dlatego Komenda Hufca i Zespół Kwatremistrzowski organizują 2 wyjazdy – jeden do Jarosławca, a drugi do Zarzęcina podczas których trzeba wykonać wiele prac kwatermistrzowsko – naprawczych.  Oba wyjazdy są bezpłatne (przejazd i wyżywienie oraz miejsce do spania zapewnione)  Wyjazd do Jarosławca 28 kwietnia (na noc), a do Zarzęcina 29 kwietnia (po południu). Powrót z obu wyjazdów przewidywany na 3 maja. Wszystkie niezbędne informacje  w sprawie Jarosławca udzieli  Michał Adamiak, a Zarzęcina Krzysztof Koziński. Czekamy na znak sygnał od Ciebie.

Z poważaniem

Krzysztof Koziński

 
Nowy Pełnomocnik ds. Stanicy Harcerskiej w Zarzęcinie
Redaktor: Krzysztof Koziński   
06.04.2011.

W dniu 9 marca br. Komenda Hufca przyjeła rezygnację z funkcji Szefa Stanicy Harcerskiej w Zarzęcinie druha hm. Witosława Madaje. Dziękujemy Druhowi Witkowi za poświęcenie i wkład włożony w prace na rzecz stanicy, jej rozwoju i fukcjonowanie. Życzymy również satysfakcji z dalszej służby na polu hufca. Podczas posiedzenia Komendy w dniu 30 marca Komenda postanowiła powierzyć ster w Stanicy druhowi pwd. Adamowi Dacz. Życzymy Druhowi Adamowi spełninia i sukcesów z nowo objetej funkcji.

Komenda Hufca

 
Nocne porządki Zespołu w hufcu
Redaktor: Krzysztof Koziński   
28.02.2011.
Z nocy 26 na 27 stycznia odbyło się nocowanie Zespołu Kwatermistrzowskiego. Podczas nocowania Zespół doprowadził hufiec do porządku, przestawił szafy i stoły z pomieszczenia komisji do sekretariatu i z barw do komisji oraz uporządkował magazyn hufca. Serdecznie dziękuję Justynie, Basi, Rafałowi, Adamowi i Karolowi za miłą atmosferę pracy i pomoc.
 
Pożar kuchni w Zarzęcinie
Redaktor: Krzysztof Koziński   
28.02.2011.
W nocy z 30 na 31 sierpnia 2010 spaliła sie kuchnia w stanicy wodno-harcerskiej w Zarzęcinie. Pożar kuchni został spowodowany zwarciem w instalacji elektrycznej. W pożarze został doszczętnie zniszczony cały budynek kuchni oraz sprzęt, który znajdował się w budynku.
 
««  start « poprz. 1 2 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1 - 9 z 15