Start arrow Kwatermistrz
Jarosławiec - lokalizacja i remont kuchni
Redaktor: Krzysztof Koziński   
12.04.2010.
W dniu 9 kwietnia br. komendantka hufca dh. Izabela Piwowarska - Jędrzejczak wraz z szefem Bazy Obozowej w Jarosławcu dh. Mirosławem Waszkowskim uczestniczyli w spotkaniu z kierownikiem Powiatowej Stacji Sanitarno - Epidemiologicznej w Sławnie w celu dostosowania budynku kuchni do zaleceń PSSE oraz  Wójtem Gminy Postomino w sparwie budowy kolektora ściekowego na działce będącej w naszym zarządzaniu. Po spotkaniu komendantka i szef bazy udali się na teren ośrodka w celu określenia prac niezbędnych do uruchomienia baz podczas Harcerskiej Akcji Letniej 2010.
 
Zarzęcin - remonty
Redaktor: Krzysztof Koziński   
09.04.2010.
W dniu 7 kwiatnia szef Stanicy Harcerskiej w Zarzęcinie dh. Witosław Madej wraz z kwatemirzem hufca dh. Krzysztofem Kozińskim udali się na teren bazy w celu zaplanowania prac niezbędnych do przygotowania bazy na otwarcie w maju oraz określenie zakresu prac podczas remontu i wymiany dachów nad budynkiem umywalni i sanitariatów.
 
Nowy sprzęt pływający w Zarzęcinie
Redaktor: Krzysztof Koziński   
09.04.2010.

Stanica Harcerska w Zarzęcinie wzbogaciła się o nowy sprzęt pływający. Zostało w tym roku zakupione sześć kajaków i łódź wiosłowa od Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Łodzi. Nowy sprzet umożliwi nam wzbogacenie oferty naszej bazy. Zarazem chcemy podkreślić że zostały naprawione wszytskie żagle do łódek.

 
Biały Bór - remont kuchni i ubikacji
Redaktor: Krzysztof Koziński   
02.04.2010.

W dniu 1 kwietnia kwatermitrz hufca dh. Krzysztof Koziński wraz z gospodarzem Harcerskiej Bazy Obozowej w Białym Borze dh. Krzysztofem Ogińskim uczestniczyli w spotkaniu z kierownikiem Powiatowej Stacji Sanitarno - Epidemiologicznej w Człuchowie w sprawie dostosowania budynku kuchni i sanitariatów do zaleceń PSSE. Po spotkaniu druhowie udali się na teren bazy w celu określenie prac niezbędnych do uruchomienie bazy. Zarazem udało się zaplanować zakres prac i koszty jakie zostaną poniesione na przystosowanie bazy do użytkowania. Została zawarta ustna umowa z wykonawcą remontu. Druhowie odwiedzili również Powiatową Komendę Państwowej Straży Pożarnej w celu uzyskania opinie w sprawie bezpieczeństwa przeciwpożarowego w bazie.

 

 
Łódź hufca przed warszawą
Redaktor: Krzysztof Koziński   
29.11.2009.

Moi Drodzy

Jeśli w najbliższym czasie będziecie robić zakupy w otwarto co nie dawno sklepie IKEA i zobaczycie przed wejściem łódkę wiosłową naszego hufca - to nie złudzenie. Właśnie od piatku 26 listopada do 15 grudnia łódka wiosłowa z Stanicy Żeglarskiej w Zarzęcinie jest częścią dekoracji witającej klientów IKEA w Łodzi.

         
 
««  start « poprz. 1 2 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 10 - 15 z 15