Start arrow Kształcenie arrow Zespół Kształcenia
Zespół Kształcenia
Kurs przewodnikowski
Redaktor: Joanna Stompel   
20.12.2016.

Zapraszamy na kurs przewodnikowski. Na uczestników czeka mnóstwo przygód, inspiracji i wyzwań, a przede wszystkim solidne przygotowanie do roli instruktora.

Termin: 14 – 21.01.2017
Miejsce: Tuszyn
Koszt:
 300 zł – osoby z hufca Łódź-Widzew
 340 zł – osoby spoza hufca Łódź-Widzew

Jak się zgłosić? Wypełnij ankietę. Zgłoszenia przyjmujemy do 23.12.2016. 

Masz pytania? Pisz na ksztalcenie.widzew@gmail.com.

 
Sen Tainów
Redaktor: Maria Nowicka   
09.11.2016.

Kurs Drużynowych Wędrowniczych & Wędrownicze Warsztaty Kadry Kształcącej

Szansa na niepowtarzalną przygodę! Wędrówka wiecznie zielonymi Las Terrazas, by ostatecznie dotrzeć do skalitych gór Sierra de los Órganos. Służba lokalnej społeczności, pośród tropikalnych palm i złocistych plaż u brzegu Morza Karaibskiego. Próba zrozumienia kraju, gdzie dawne czasy wciąż stawiają opór nowoczesności, a plantacje tytoniu i cukru noszą ślad rewolucji i handlu niewolnikami.

A to wszystko w gorących rytmach kubańskiej muzyki i tańca!

Więcej informacji: http://prezi.com/mqe-lgzhwset/?utm_campaign=share&utm_medium=copy&rc=ex0share

 
Konferencja Trenerów Organizacji Pozarządowych TOP
Redaktor: Joanna Stompel   
27.03.2014.

Zespół Kadry Kształcącej "Wierchy" ZHP Chorągwi Krakowskiej przygotowuje niecodzienne wydarzenie. 12 kwietnia w Krakowie odbędzie się Konferencja Trenerów Organizacji Pozarządowych „TOP”. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych kształceniem! Jest to okazja na porównanie systemów i standardów szkoleń w różnych organizacjach. Podczas konferencji prezentowane będą najlepsze praktyki szkoleniowe funkcjonujące w ZHP i innych NGO. To szansa na rozszerzenie horyzontów poprzez poznanie technik działania innych organizacji! Nie zabraknie Specjalistów z Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, Stowarzyszenia Wiosna, Projektu KORBA, Board of European Students of Technology (BEST) i Stowarzyszenia Trenerów Organizacji Pozarządowych, a także kształceniowców ze Związku Harcerstwa Polskiego. Ale to nie wszystko, czekamy na potwierdzenia z kolejnych organizacji! Robimy wszystko, by ta konferencja była wydarzeniem różnorodnym i stanowiła źródło nowych inspiracji! Po więcej informacji zapraszamy na stronę www.top2014.krakowska.zhp.pl
 „Z nami osiągaj szczyt kształcenia”

Do zobaczenia!
Komitet Organizacyjny Konferencji

 
Warsztaty budowania wizerunku w internecie
Redaktor: Joanna Stompel   
13.03.2014.

Drodzy drużynowi, przyboczni, wędrownicy, instruktorzy! 

22 marca specjalnie dla Was odbędą się warsztaty poświęcone internetowi jako jednemu z podstawowych narzędzi kształtowania wizerunku Was jako członków naszej organizacji. Jego nieograniczony zasięg pozwala na szybkie rozpowszechnianie informacji, stałe ich aktualizowane i dotarcie do każdego odbiorcy. Dlatego tak ważne jest umiejętne wykorzystanie nowoczesnych, internetowych środków public relations, a także promocji własnej osoby. Celem warsztatów będzie zapoznanie Was z metodami budowania internetowego wizerunku.

Warsztat poprowadzi specjalista Małgorzata Maryl.
Miejsce: Budynek Hufca Łódź Widzew
Godzina :10:30- 13:30
Należy zabrać: Laptop

Liczba miejsc ograniczona! Zgłoszenia (imię, nazwisko i numer jednostki) proszę kierować na adres wietecha.aleksandra@gmail.com do piątku 21 marca.

 
Warsztaty Amnesty International
Redaktor: Maria Nowicka   
21.01.2014.
Drodzy i Drogie!

Mam przyjemność zaprosić Was na warsztat, który organizuję w ramach współpracy z Amnesty International. Jego tematyka dotyczyć będzie szeroko pojętych praw człowieka oraz prowadzonych obecnie przez Amnesty kampanii na ich rzecz. W ciągu kilku dni wyślę Wam ramowy program warsztatu, zachęcam jednak już teraz do rezerwowania terminów w kalendarzach!

Podstawowe informacje:
 
Kiedy: 1-2 luty (10.00-16.00 z półgodzinną przerwą na lunch we własnym zakresie około godz. 13.00)
Gdzie: siedziba hufca Łódź-Widzew (Piłsudskiego 159, Łódź)
Dla kogo: wszystkich zainteresowanych w wieku przynajmniej wędrowniczym
Zgłoszenia: do 27.01 na adres ksiazek.anna@gmail.com

Pozdrawiam!
Ania Książek
 
««  start « poprz. 1 2 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1 - 9 z 18